Kup książkę [edytuj książkę]

Mind Control Sąd Apokalipsy

Autor pamiętnika nie marnuje czasu swojej udręki i zapisuje wszystko co spostrzega i to co pozostaje w pamięci. Apokalipsa jakiej doświadcza wskazuje na poruszenie się nieba i piekła w walce o duszę autora. Do tego dochodzą różnego rodzaju istoty przemierzające wszechświat. Wszystko co jest zapadające w pamięć zostało uwiecznione w tym pamiętniku. Temat został specjalnie dobrany w ten sposób, aby zamieniał znaczenie słów kontrola umysłu na coś bardziej duchowego – apokalipsę. Jest tak dlatego, że ludzie myślą o stalkingu osób ludzkich, a jest to raczej działanie Aniołów i demonów przy kontroli umysłu.
W książce tej wysunięte domysły są poddane analizie tak, aby doszukać się tej głównej przyczyny. Autor rozumowo stara się dotrzeć do poznania prawdziwej przyczyny wystąpienia apokalipsy. Amatorskie dochodzenie do prawdy skłania do doszukiwania się jej nawet w rozbijaniu atomów.

Książka będąc zapisem działania osób Boskich stała się świadectwem wiary autora. Poddany stresom piekielnym autor nie daje się złamać. Być może stąd wizyta osób Boskich w mieszkaniu pisarza.

Nowość tego dzieła polega na dojściu do przekonania, że atrakcyjność człowieka może być powodem tego typu działań – walki piekła i nieba o duszę człowieka. Szeroko pojęta atrakcyjność tj. bycie księdzem, a teologiem. Bycie opiekunem DPS – u i inne. Wszystko to może doprowadzić do przepracowania i wypalenia.
Jeśli chodzi o naukę to należy zauważyć kluczowe słowa autora i Platona, którego autor właściwie zinterpretował. Jest to teoria odzwierciedleń. Zauważenie związku między Fizyką, a Metafizyką.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"W tym miejscu książki jestem zmuszony zakończyć pisanie. Dzieje się tak dlatego, że istoty duchowe niszczące moje życie i kontrolujące mnie podobnie jak w obozie koncentracyjnym uważają, że już za dużo napisałem oraz że napisałem wszystko. Obecnie zastanawiam się czy wydać tą książkę, czy tylko szantażować te istoty, abym miał spokój. Osobiście chciałbym mieć swoją książeczkę na Twojej półce. Byłoby to spełnienie moich śmiałych marzeń."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 17 II 2016 (ponad 4 lat temu)
0 0


"Na czym polega mind control? Podsumowując to, co do tej pory przedstawiłem można dojść do wniosków tj.: duchowi ludzie posiadają sprzęt do tortur, który wykorzystują przeciwko niewygodnym ludziom; być może kierują się względami ludzi bogatych tak jakby inteligencja podlegała kontroli i wpływom silniejszych ludzi; istnieją również mikroskopijni ludzie zwani przez duchy jednostkami, którzy to wykonują skomplikowane operacje na mózgu człowieka; najprawdopodobniej człowiek słabszy pod względem finansowym lub z kredytem jest przeznaczony przez ludzi jako dawca pamięci."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 17 II 2016 (ponad 4 lat temu)
0 0


"Jeśli rzeczywiście ludzka psychika ulega rozbiciu na masową skalę to już nie długo ziemia się wyludni. Z kolei, jeśli osoby pokrzywdzone pochodzą z ostatnich i opuszczonych ludzi to ten świat będzie przypominał świat satanistyczny bez ludzi słabszych. Sądzę, że to byłby nie ludzki świat na globalną skalę. Przy czym nie sądzę, żeby ta bieda dotknęła ludzi bogatych."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 17 II 2016 (ponad 4 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2016
ISBN: 978-83-7900-511-6
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
17 II 2016 (ponad 4 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają