Kup książkę [edytuj książkę]

Przebłyski nieba. Prawdziwe historie, które pokazują, że śmierć jest drogą do nowego życia

W tej książce znajdziemy kilkadziesiąt prawdziwych historii pełnych znaków, świadczących o tym, że śmierć nie jest ostatecznym końcem naszego istnienia, a jedynie przejściem do innego świata. 
Książka ta może być wsparciem dla wszystkich, którzy stoją w obliczu śmierci – swojej lub swoich bliskich – ale także dla tych, którzy mają wątpliwości co do ciągłości naszego istnienia po odejściu z tego świata. Wszyscy czytelnicy mogą w niej zaś znaleźć niezwykłą dla współczesnego człowieka, pełną nadziei i pokoju, perspektywę na wydarzenie, które prędzej czy później stanie się udziałem każdego z nas. Trudy Harris przez ponad dwadzieścia lat pracy w hospicjum towarzyszyła w drodze do wieczności wielu swoim podopiecznym. Niektórzy z nich opowiadali jej o swoich spotkaniach z aniołami, zmarłymi wcześniej bliskimi czy doświadczeniach niebiańskiej rzeczywistości. Początkowo była wobec tych opowieści bardzo sceptyczna. Kiedy jednak takie same historie słyszała z ust setek kolejnych pacjentów, nie mogła nie uwierzyć, że rzeczywiście Bóg daje im w tych „przebłyskach nieba” doświadczyć przedsmaku tego, co czeka ich po tamtej stronie.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Tak wiele jest prawdy w powiedzeniu, że ludzie często umierają w taki sposób, w jaki żyli. William był cichym, spokojnym człowiekiem, bez skłonności do ekscytowania się czy wprowadzania zamieszania. Cenił sobie własną przestrzeń, swoje myśli i robienie rzeczy po swojemu. Teraz umierał i czynił to dokładnie w ten sam sposób, w jaki żył - po cichu, bez fanfar czy zamieszania. To było tak bardzo w jego stylu."
Dodał: marzyciel Dodano: 27 I 2016 (ponad 6 lat temu)
0 0


"Dla ludzi, którzy wiele razem przeżyli, niektóre sprawy są oczywiste bez słów."
Dodał: marzyciel Dodano: 14 I 2016 (ponad 6 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: eSPe
Rok wydania: 2015
ISBN: 978-83-7482-682-2
Ocena: 4
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: marzyciel
14 I 2016 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają