Kup książkę [edytuj książkę]

Trudne życie seksoholika

Jeśli lubisz opisy scen seksualnych, jeśli to Cię nie denerwuje, a - wręcz przeciwnie – nastraja pozytywnie, to ta książka jest dla ciebie. Znajdziesz w niej bowiem historię przeżyć mężczyzny, który nie tylko niemal od dzieciństwa interesował się seksem, ale z upływem lat nie wyobrażał sobie życia bez seksu. Jego potrzeba fizycznego kontaktu z kobietami wzrastały wraz z wiekiem. Stawał się – a potem był do późnej starości – seksoholikiem, a więc erotomanem wcielającym w życie swoje seksualne marzenia i zachcianki, stale szukającym zaspokojenia.
Treść tej książki może Cię, podbudować, podrażnić albo podniecić, – ale nie powinna Cię zgorszyć. Nasz bohater nie uprawiał bowiem seksu „wyuzdanego”. Wraz z wieloma partnerkami, także pracującymi w „najstarszym zawodzie świata”, zaspakajał się seksualnie wprawdzie w sposób zróżnicowany, ale mieszczący się w granicach tego, co można nazwać „europejską kulturą seksualną”. Może dlatego znaczna część jego partnerek pozostawała z nim w przyjaźni, także po zakończeniu „przygody”. I nigdy – nawet po latach – nie odmawiały mu kolejnych zbliżeń.
http://autorzy365.pl/ksiazka/6439/trudne-zycie-seksoholika

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"W czasie herbaty ciocia Ziuta przedstawiła swoje „warunki”. Nikt poza ojcem nie może wiedzieć o ich stosunkach. Może „to robić” z nią jak często potrzebuje, ale zawsze musi umówić się telefonicznie lub na poprzednim spotkaniu. Zastrzegła się, że ponieważ on jest jeszcze dzieckiem i ona nie ma doświadczenia w kontaktach z tak młodymi chłopcami, to nie wie, jak to się w praktyce ułoży. Ale kilku lekcji na pewno mu udzieli."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 07 I 2016 (ponad 2 lat temu)
0 0


"To był na pewno rodzaj młodzieńczej miłości. Po szkole potrafili kilkakrotnie odprowadzać się do domu – w tą i z powrotem. Szybko przyszedł czas ukrywanych przed otoczeniem pocałunków i wzajemnego dotykania. Ona też szybko przejęła rolę przedwojennej Krysi i spuszczała go ręką. On, już odważniej, dotykał ręką jej zawsze mokrą szparkę. Jeśli były dobre warunki – np. na spokojnej klatce schodowej albo w ustronnej alejce w ogrodzie Saskim – ona dochodziła czasem do, niepełnego jeszcze, orgazmu. Robert wprawdzie początkowo nie wiedział, co znaczy to słowo. Ona mu wytłumaczyła. Był zdziwiony jej wiedzą na ten temat. Dziewczyny – jak mu mówiła – na temat orgazmu potrafią rozmawiać godzinami."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 07 I 2016 (ponad 2 lat temu)
0 0


"Kiedy więc usłyszał nie znoszący sprzeciwu głos ojca i słowo „suka” to udawał wprawdzie że śpi, ale przez niedomknięte oczy obserwował co się dzieje w drugim pokoju. Zobaczył jak ojciec opuszcza spodnie, wyjmuje ogromnego kutasa i wkłada go mamie pod zaokrąglone pośladki. Głośno jęknęła. Rytmiczne ruchy bioder ojca najpierw były powolne, potem coraz szybsze i Robert się domyślał już z własnego doświadczenia - że świadczy to o zbliżaniu się potrzeby wytrysku. Ojciec przerwał jednak, gdy mama powiedziała."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 07 I 2016 (ponad 2 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2016
ISBN: 978-83-7900-475-1
Ocena: 4
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
07 I 2016 (ponad 2 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają