Kup książkę [edytuj książkę]

Tokyo Ghoul #4

Tom 4
Tytuły alternatywne: Toukyou Kushu, 東京喰種
Wydanie oryginalne: 2011-2014
Liczba tomów: 14
Wydawca (oryginalny): Shueisha

Ken wciąż nie może się otrząsnąć po walce z inspektorami ghuli. Ludzie i ghule... Tsukiyama, ghul zwany "Smakoszem", pojawia się w Anteiku - miejscu, gdzie łączą się światy obu tych grup.

Podąża on za ponętnym, nieznanym zapachem, aż w końcu... przed jego oczami ukazuje się tajemniczy Kaneki. Czas podnieść kurtynę i rozpocząć ucztę!

Tokyo Ghoul:

1. Tokyo Ghoul #1
2. Tokyo Ghoul #2
3. Tokyo Ghoul #3
4. Tokyo Ghoul #4
5. Tokyo Ghoul #5
6. Tokyo Ghoul #6
7. Tokyo Ghoul #7
8. Tokyo Ghoul #8
9. Tokyo Ghoul #9
10. Tokyo Ghoul #10
11. Tokyo Ghoul #11
12. Tokyo Ghoul #12
13. Tokyo Ghoul #13
14. Tokyo Ghoul #14

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 12 XI 2018, 20:18:41 (ponad 3 lat temu)
0 0
Czy ghoule są jak tamagotchi: jeść, pić spać? Tak, w tym przypominają ludzi. Jednak ich życie to także upodabnianie się do nich. Co takiego robią ludzie? Chodzą do szkoły, do pracy, mają przyjaciół, kochają, mają rodziny, mają hobby, cieszą się dobrym jedzeniem czy kulturalną rozrywką. To samo robią tez ludzie: Touka i Kaneki są uczniami, Nishiki studiuje i mieszka z dziewczyną, Hinami straciła matkę, Uta zajmuje się tworzeniem artystycznych masek dla ghouli i ludzi, a pan Yoshimura prowadzi kawiarnię Anteiku. Z boku wyglądają jak całkiem normalni tokijczycy. Tylko oni wiedzą ile trzeba zabiegów, by tak to wyglądało, ile cierpienia daje jedzenie ludzkiego pożywienia czy udawanie, że zapach ludzkiego ciała nie kojarzy im się z posiłkiem, ile zachodu kosztuje ich bycie anonimowym obywatelem.
Ale wśród ghouli znajdują się też psychopatyczne jednostki jak choćby Shuu Tsukiyama, zwany Smakoszem. Choć za ekscentryków możemy już uważać wytatuowanego i zakolczykowanego Utę, to jednak sposób bycia Tsukiyamy oraz jego sposoby spędzania wolnego czasu dalekie są od standardów ustalonych zarówno przez ghoule, jak i ludzi. W skrócie: Tsukiyama to ghoul uwielbiający operę, dobre książki i dobre jedzenie. Sam wygląda niczym model, wysławia się niezwykle barwnie, jest inteligentny i obyty, więc szybko znajduje z Kanekim wspólny język. Chłopak nie przypuszcza jednak co tak naprawdę kieruje Smakoszem...
Więcej na: http://www.monime.pl/tokyo-ghoul-tom-4/
Oceniam książkę na: 5.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Waneko
Rok wydania: 2015
ISBN: 978-83-64891-54-0
Ocena: 3.75
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Araminta
29 XII 2015 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają