Kup książkę [edytuj książkę]

Antynadwaga

Żadna kuracja nie będzie skuteczna, jeśli odżywiasz się nieprawidłowo na co dzień, kupujesz toksyczne produkty, źle łączysz pokarmy, niepotrzebnie obciążasz układ pokarmowy. Najgorzej zacząć odchudzać się bez przygotowania, z chwili na chwilę. Jednego dnia mówisz sobie: „Koniec z obżarstwem! Od jutra nic nie jem”. Siadasz za komputer i wpisujesz „Dieta odchudzająca”. Wyskakują dziesiątki diet, z których każda jest najlepsza i najskuteczniejsza. Próbujesz jedną, potem drugą... Waga wraca po paru tygodniach.

Przyczyna w tym, że metabolizm się nie zmienił. Organizm funkcjonuje tak samo, jak zwykle – oszczędza energię i odkłada komórki tłuszczowe.

Dlatego, żeby dostosować Twój jadłospis do reguł diety wahadłowej opracowaliśmy szereg niezbędnych zmian dietetycznych (rozdziały 4-8). Korygując swoją codzienną dietę, przygotujesz organizm do odchudzania, a po kuracji masz gwarancję, że waga nie wróci.
Modyfikacja jadłospisu według książki spowoduje przełom reakcji metabolicznych. Można będzie jeść znacznie więcej – bez ryzyka nadwagi. Przecież, zobacz – szczupłe koleżanki lub koledzy nierzadko jedzą znacznie więcej od Ciebie.

W rozdziale 9 znajdziesz wskazówki, dotyczące oczyszczania organizmu. Jeśli jelita pracują nieregularnie, wątroba zablokowana jest toksynami, a kanaliki nerkowe zatkane złogami – zaszkodzić może każda terapia. Najgroźniejszą w takich warunkach jest głodówka lecznicza – organizm się nie oczyszcza, a substancje trujące powodują uszkodzenie komórek.
Po miesiącu prawidłowego odżywiania się według książki, oczyszczeniu wątroby, jelit i nerek, możesz rozpoczynać dietę wahadłową (rozdział 10).

Proponowany jadłospis jest tylko przykładem - zawsze można zmienić produkty, dostosowując menu do swoich upodobań.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Żeby schudnąć, zmieniamy rytm odżywiania się na wahadłowy. W diecie wahadłowej stale modyfikujemy - zestaw produktów, kaloryczność i rytm posiłków."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 10 XI 2015 (ponad 6 lat temu)
0 0


"Żadna kuracja nie będzie skuteczna, jeśli odżywiasz się nieprawidłowo na co dzień, kupujesz toksyczne produkty, źle łączysz pokarmy, niepotrzebnie obciążasz układ pokarmowy."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 10 XI 2015 (ponad 6 lat temu)
0 0


"Przyczyna leży w błędnej zasadzie dobierania składników pożywienia oraz ignorowaniu procesów ich trawienia i przyswajania."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 10 XI 2015 (ponad 6 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2015
ISBN: 978-83-7900-448-5
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
10 XI 2015 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają