Kup książkę [edytuj książkę]

Bound by Blood

Przeklęty będzie ssał sople lodu w piekle zanim Gregor Faustin ulegnie miłości i małżeństwie. Albo tak mu się wydaje. Dopóki nie wpadnie swoim BMW prosto w przeznaczenie. Madelena, pyskata i z cudownym tyłkiem, w ubraniu staruszki i ostrymi pytaniami, działa na niego jak żadna dotąd kobieta. George nie może się zdecydować, czy wolałby ją udusić, czy wyssać każdą kropelkę krwi z jej ciała, czy też zamknąć ją w swoim pokoju, aby uprawiać seks dopóki oboje nie umrą z wyczerpania.
Maddy błaga mężczyznę, który ją potrącił, żeby nie zabierał jej do szpitala. W odpowiedzi uzdrawia ją pocałunkiem który zostawia jej prześladujące erotyką, kradnące duszę sny. Ale ma za dużo problemów, żeby zaryzykować oddanie serca jakiemukolwiek mężczyźnie.
Gregor najchętniej zmyłby się jak zwykle, ale dostrzega że jest opętany przez Maddy w sposób, który podchodzi pod obsesję. Poprzez spróbowanie kilku cenny kropli jej krwi, związał się z nią swoje życie. Teraz dni ich obu są policzone.

Notka od autorki: Te osoby, które już przeczytały "Called by Blood" nie powinny być zaniepokojone, iż Alex jest singlem w tej książce. Wydarzenia w tej części mają miejsce przed "Called by Blood".

Faustin Brothers


1. 1. Called by Blood
2. Bound by Blood
3. Damned by Blood

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Araminta
17 X 2015 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają