Kup książkę [edytuj książkę]

Naruto #60

Tom 60 - Kurama!!

Naruto i Killer Bee zmagają się z Tobim i jego świtą Jinchuuriki. Ośmioogoniasty pomógł im w starciu z przeciwnikiem, wycinając duży obszar leśny w pień. Dzięki temu mieli większe pole do manewru z użytkownikami Sharingana i Rinengana. Teraz wystarczyło już tylko zlokalizować u przeciwnika pręty przewodzące czakrę, następnie je wyjąć i uwolnić spod kontroli zamaskowanego mężczyzny. Niestety zadanie nie było łatwe, ponieważ co chwilę Tobi pozwalał swoim Sakryfikantom przechodzić na wyższe stadia przemiany w Ogoniaste Bestie. Kiedy Naruto był w potrzasku i nieomal został schwytany przez Tobiego, na ratunek przybyli Kopiujący Ninja Kakashi i Zielona Bestia Liścia – Maito Gai.

To jednak nie przechyliło szali zwycięstwa na stronę sojuszników. Jinchuuriki kroczyli kolejno na wyższe stadia transformacji w ogoniaste demony, a sam Naruto znów wpadł w tarapaty. Koniec końców został połknięty przez Yonbiego. Jednak tam, przebywając w podświadomości, napotkał samego Czteroogoniastego i wdał się z nim w rozmowę. Bestia szybko dostrzegła prawdziwe zamiary lisiego chłopca, mimo że na początku gardził nim, jak i resztą ludźmi, i postanowiła mu pomóc. Wyjawił sposób na uwolnienie go spod kajdan zniewolenia. Naruto szybko przystąpił do działania i ruszył w poszukiwaniu metalowego pręta. Nie było to łatwe zadanie, bo ciągle przeszkadzał mu Tobi. Kiedy udało mu się wyciągnąć z ciała demona szkodliwy przedmiot, okazało się, że potrzeb jeszcze nie wystarczające. Mimo tego Yonbi docenił gest chłopca, dlatego przekazał mu część swojej mocy. Zaraz po tym jego ciało zostało wchłonięte do statuy Gedou.

Po tym wszystkim stało się coś nietypowego dla Naruto. Znalazł się po raz kolejny w podświadomości, lecz tym razem czekali na niego pozostali Jinchuuriki. Tam poznał imiona nie tylko pozostałych sankryfikantów, ale też wszystkich ogoniastych bestii. To spotkanie dodało Uzumakiemu dodatkowej siły i na nowo mógł stanąć w szranki z zamaskowanym mężczyzną. Tymczasem, kiedy Naruto i spółka walczą z zamaskowanym Uchiha, pozostali sojusznicy pędzą ile sił w nogach, by pomóc tam, gdzie są najbardziej potrzebni.


[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Japonica Polonica Fantastica
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7471-304-7
Ocena: 6
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Araminta
14 X 2015 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają