Kup książkę [edytuj książkę]

Młody Bóg z pętlą na szyi. Psychiatryk

Masz pasję? Trzymaj się jej! Prawdziwa pasja może uratować życie. Pokazuje to historia Anki Mrówczyńskiej, autorki książki o wymownym tytule „Młody bóg z pętlą na szyi. Psychiatryk”.
Ta dwudziestosiedmiolatka cierpiąca na depresję i zaburzenie osobowości borderline trafiła na oddział zamknięty szpitala psychiatrycznego z powodu autodestrukcji, autoagresji i realnego zagrożenia popełnienia samobójstwa. Spędziła tam prawie sześć tygodni, podczas których nieustannie pisała. Zapisywała swoje myśli nawet w najgorszych momentach, gdy miała silne myśli samobójcze i planowała odebrać sobie życie.
Ta wstrząsająca opowieść pokazuje, jak ważna jest w życiu pasja. Jak wiara we własne marzenia może pomóc człowiekowi podnieść się z najgorszych życiowych tarapatów.
Z dwóch grubych zeszytów rękopisu powstała pięciusetstronicowa książka z okładką stworzoną przez autorkę. Sposób, w jaki jest napisana sprawia, że czyta się ją jednym tchem. Kiedy zaczniesz, skończysz dopiero na ostatniej stronie.
Poznaj dramatyczną walkę o własne życie. Walkę nie tylko z przeciwnościami losu, ale przede wszystkim z sobą samym. Zobacz, do czego zdolny jest człowiek. Jak silne może być pragnienie życia, mimo przymusu śmierci.

Lektura tej pozycji odmieni twój sposób myślenia o problemach psychicznych. Najgorszy wróg życia tkwi w nas samych.

Odkryj, co uratowało Mrówczyńską i sprawiło, że pokochała życie. Ta poruszająca historia wzruszy cię do łez, niejednokrotnie rozśmieszy lub zszokuje. Ale przede wszystkim utwierdzi cię w przekonaniu, że warto jest posiadać pasję.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Wszystko przepadło. Wszystko się rozsypało. Życie w totalnym rozpadzie. Co było pewnikiem, zostało zaprzeczone. Co miało trwać wiecznie – umarło."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 13 X 2015 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Tymczasem niestabilność harcuje w najlepsze, z nasileniem porównywalnym do cyklonu. Emocjonalnie rozwala na łopatki. Cykle kilkugodzinne lub niecałogodzinne wywracają życie moje i Mrówka do góry nogami. Na szczęście od weekendu między nami jest dobrze."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 13 X 2015 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Patrzę na tę rękę i jest mi siebie żal. Jak można doprowadzić się do takiego stanu? A jak można chcieć skrzywdzić się jeszcze bardziej? Coraz częściej dochodzę do wniosku, że ta terapia na początek była złym pomysłem. Obawiam się, że niewiele z niej skorzystam. Że nasilenie zaburzeń i rozchwianie uniemożliwią mi wyniesienie z niej czegokolwiek."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 13 X 2015 (ponad 5 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2015
ISBN: 978-83-7900-460-7
Ocena: 5.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
13 X 2015 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają