Kup książkę [edytuj książkę]

Zeszyt grafomana – żądza

Czy miłość i żądza to to samo? Czy jedno bez drugiego może istnieć? Czy powinno istnieć?
Roksana kocha Emana do szaleństwa. Innych mężczyzn traktuje instrumentalnie bo tylko Eman się liczy. Jest gotowa zrobić wszystko aby ON z NIĄ był, aby JĄ pokochał, aby ONA w jego życiu była najważniejsza. Jest gotowa na wszystko, dosłownie na wszystko…

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"ON w białej koszuli z logo lokalu i czarnych spodniach wygląda wyjątkowo seksownie. Jego parodniowy ciemny zarost powoduje u mnie pragnienie pieszczot. Przypominam sobie pieszczoty mojego byłego kochanka.
Drapał mnie swoim zarostem, którego nie znosił, a który na nim wymusiłam. Zawsze chciał mieć twarz jak pupę niemowlaka. To jednak nie wystarczyło, aby związek przetrwał. Kochanek nie jest i nie będzie NIM."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 04 IX 2015 (ponad 3 lat temu)
0 0


"Nieważne że jest ,,ogierem” i zalicza wszystkie ,, klacze” jakie mu się nawiną. Nieważne, że nie ma bladego pojęcia, że GO kocham. Nieważne, że jestem od niego starsza dziesięć lat, bo ON o tym nie wie. Ważne jest to, że ON istnieje i mogę GO widywać codziennie w drodze do pracy lub z powrotem. Ważne jest to, że rozmawiamy na różne tematy. Ważne, że żartujemy z różnych rzeczy. Tak, tak to jest ważne. Właśnie tak powinna wyglądać miłość niespełniona. Właśnie tak powinno się kochać. Kochać bezwarunkowo – powiedziała."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 04 IX 2015 (ponad 3 lat temu)
0 0


"Moja radość przygasła, gdy zacząłem myśleć o rodzinie. Byłem pewien, że już mnie szukają a ja w żaden sposób nie mogłem im pomóc. Postanowiłem coś zrobić. Podjąć próbę ucieczki. Zbliżyłem się do drzwi. Powoli położyłem rękę na klamce. Poraził mnie prąd który błyskawicznie zwalił mnie z nóg. Chwyciłem się za lewe ramię. Mrowiący ból przeszył większość mojego ciała. Zacząłem się zastanawiać jak ona to wszystko przygotowała bez wzbudzania podejrzeń otoczenia."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 04 IX 2015 (ponad 3 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2015
ISBN: 978-83-7900-429-4
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
04 IX 2015 (ponad 3 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają