Kup książkę [edytuj książkę]

Złap mnie, jeśli potrafisz

Fenomenalna książka o jednym z najbardziej zuchwałych oszustów wszechczasów, obecnie super ekspercie FBI od przestępstw finansowych, która gościła na pierwszym listy bestsellerów The New York Times.Jej ekranizacji podjął się sam Steven Spielberg. Role główne kreowały takie gwiazdy jak: Leonardo DiCaprio, Tom Hanks i Christopher Walken. Zanim skończyłem dwadzieścia jeden lat, już dwa razy zostałem milionerem. Ukradłem każdego centa i przepuściłem wszystko na eleganckie ciuchy, wykwintne żarcie,kurortach Ameryki Południowej, poznałem morza południowe, Orient i najfajniejsze miejsca Afryki...
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Frank Abagnale mógłby wypisać czek na papierze toaletowym, na bank z okresu wojny o niepodległość, podpisać się jako i zrealizować go w jakimkolwiek banku w mieście używając jako dowodu tożsamości prawa jazdy wydanego w Hongkongu."
Dodał: 93asia Dodano: 03 VII 2015 (ponad 3 lat temu)
0 0


"Istnieją ludzie, u których instynkt współzawodnictwa bierze górę nad rozsądkiem. Określone sytuacje stają się dla nich wyzwaniem, niczym wysoki szczyt dla alpinisty - przez sam fakt, że istnieją. Nie zastanawiają się nad swoimi czynami w kategorii dobra czy zła. Postrzegają przestępstwo jako grę, której celem nie jest łup. Liczy się sukces przedsięwzięcia. Oczywiście jeśli uda się zdobyć spory łup, to jeszcze lepiej. Ci ludzie są szachistami świata przestępczego. Najczęsciej mają iloraz inteligencji na poziomie geniusza a w ich umysłach gońce i koniki są zawsze gotowe do ataku. Nigdy nie spodziewają się że może ich zaszachować. Zawsze są zdumieni, że rozpracował ich jakiś gliniarz o średnim poziomie inteligencji, a gliniarz zawsze jest zdziwiony motywami przestępstwa. Przestępstwo jako wyzwanie? A niech to diabli."
Dodał: 93asia Dodano: 03 VII 2015 (ponad 3 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

To jest dla mnie śmieszne że tak dobrej książki nie da sie nigdzie kupić w wersji papierowej a jeśli chce sie ją przeczytać to tylko w wersji internetowej...
Dodano: 03 VII 2015, 14:31:56 (ponad 3 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Amber
Rok wydania: 2003
ISBN: 83-241-0248-5
Ocena: 4
Liczba głosów: 8
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: ShimRei
21 VIII 2009 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają