Kup książkę [edytuj książkę]

Ufo-landia

Tajemniczy kosmici rozwijają w Polsce struktury swojej służby – UFO-landii. Do sieci mogą przystąpić też Ziemianie, po przejściu specjalnych testów. Ziemscy osobnicy byli podatnym materiałem, nietrudno ich zwerbować, gdyż zachętą jest wyższy standard życia. Jednak byli nieświadomi tego, że z chwilą wstąpienia do UFO-landii, zostaną zarzucone na nich sieci, które stwarzają w umysłach bezwzględność, że będą skazani na przestrzeganie norm prawnych obowiązujących w Ufo-landii, a dodatkowo zostaną pozbawieni wszelkich uczuć i wszystkiego, co się z nimi wiąże, że staną się będą świetnym materiałem do produkcji istot nieziemskich.
W tę scenerię autorka „UFO-landii.pl” wpisuje losy trojga bohaterów: Latrix, Boba i Worma. Są bardzo różni. Latrix jest zainteresowana tylko karierą w UFO-landii. Nie ma w niej wyższych uczuć, dla kariery i potwierdzenia swojej atrakcyjności jest w stanie zdradzać męża. Bob i Worm są inni. Odkrywają, że UFO-landia czipuje ziemskich funkcjonariuszy po to, by byli bezwzględni, bez uczuć. Ich działalność zmierzająca do odkrycia prawdy o UFO-landii zostaje zdemaskowana i tracą pracę w jej strukturach. Mąż Latrix, Daniel, który poznał część tajemnic UFO-landii ginie w spreparowanym przez organizację wypadku samochodowym. Ta okoliczność pozwoli ujawnić Wormowi swoje od dawna skrywane uczucie miłości do Latrix. Za pomocą antyczipa chce jej pokazać prawdziwą miłość i zatrzymać przy sobie.
Czy to jest możliwe?
UFO-landia.pl jest fantastyczną opowieścią o działaniu służb specjalnych. Pewnie nie tylko w Polsce.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Zbliżało się południe, gdy swoim smartem wystrzałowo ubrana Latrix podjechała pod dom, gdzie mieszkała Dora. Zaskoczona była miło. Dom przypominał mały dworek z wielkim ogrodem, a w nim basen w kształcie nerki, wydzielone miejsce na grilla. Zadzwoniła. Furtka otworzyła się. Z daleka na ganku zobaczyła kobietę bardzo zadbaną, powiedzmy w średnim wieku. Zbliżając się, uśmiechnęła."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 25 VI 2015 (ponad 3 lat temu)
0 0


"Taka chwila nadarzyła się właśnie dzisiaj, był zapobiegawczy i kupił wcześniej pierścionek, który pasował na palec Latrix, ponieważ dwa dni wcześniej pożyczył pierścionek Latrix, mówiąc jej, że chce kupić jednej takiej dziewczynie pierścionek, o której myśli i ma mniej więcej palce takie jak ona."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 25 VI 2015 (ponad 3 lat temu)
0 0


"Szampan zrobił swoje –zaczęła bez oporów uwodzić Davida. Po co czekać na noc poślubną, przecież i tak zostanie jego żoną, a najwyższy czas, aby wiedziała jak wygląda ten pierwszy raz. Doświadczenie w rozbieraniu przerabiała dzisiaj na badaniach i widziała jak lekarze, pomimo swojej profesji, łypali na jej ponętne, nagie ciało."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 25 VI 2015 (ponad 3 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2015
ISBN: 978-83-7900-372-3
Ocena: 4
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
25 VI 2015 (ponad 3 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają