Kup książkę [edytuj książkę]

Moment życia

Kiedy Joanna przeprowadza się z małej mieściny do Płocka, całe jej życie jest bardzo uporządkowane. Dziewczyna pracuje jako asystentka szefa i trzeba przyznać, że taka praca niewątpliwie ją satysfakcjonuje i poświęca jej dużo swojego czasu. Oczywiście w wolnych chwilach lubi się zabawić z koleżankami. Czyż takie życie nie jest idealne?

Pewnego dnia przykry incydent przed blokiem rujnuje jej spokój. Joanna zaczyna na każdym kroku spotykać przystojnego mężczyznę, wydaje się, że ten chciałby ją osaczyć. Czy bohaterka znajdzie się w niebezpieczeństwie?

Oboje są bardzo temperamentni, co powoduje, że ich relacja w bardzo szybkim tempie posuwa się do przodu. Zazdrość i robienie sobie na złość wychodzi im idealnie. Żadne z nich nie chce się podporządkować drugiemu. Gdy dziewczyna dowiaduje się, że jej nowy znajomy jest gangsterem nie może się tak łatwo wycofać. Czy Joanna zniesie to wszystko i da szansę Krzysztofowi?

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Wtedy zrozumiałam, że powinnam zrobić wszystko, co tylko będzie możliwe, żeby on wyszedł z tego cało. Musiałam, bez względu na konsekwencje, jakie mogą z tego wyniknąć. Kochałam go, i to nie była zdrowa, czysta miłość."
Dodał: Miravelle Dodano: 20 XII 2015 (ponad 2 lat temu)
0 0


"No, ludzie, jestem przecież kobietą, otwieram szafę, ciuchy się wysypują na podłogę, bo się nie mieszczą, a ja nie mam co na siebie włożyć."
Dodał: Miravelle Dodano: 20 XII 2015 (ponad 2 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Novae Res
Rok wydania: 2015
ISBN: 9788379427932
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
01 VI 2015 (ponad 3 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają