Kup książkę [edytuj książkę]

Collide

Zaraz po ukończeniu college'u, Emily spotyka dotkliwy cios: niespodziewanie umiera jej matka. Emily przeprowadza się ze swoim chłopakiem do Nowego Jorku, by zacząć życie od nowa. Co prawda wewnętrzny głos zaleca jej ostrożność, ale Dillon w ciężkich chwilach był dla niej tak dobry i troskliwy, że dziewczyna postanawia związać z nim swój los.

W Nowym Jorku poznaje Gavina - seksownego, czarującego playboya. Już podczas pierwszego, krótkiego spotkania udaje mu się rozpalić zmysły Emily. Dziewczyna jest rozdarta między lojalnością do dotychczasowego partnera, od którego nigdy nie zaznała niczego złego, a namiętnością do przystojnego zdobywcy serc. Sytuacja szybko się komplikuje, ponieważ z biegiem czasu Dillon zaczyna coraz częściej ujawniać swoją prawdziwą, mroczną naturę, a z kolei nadzwyczajna atrakcyjność i namiętność Gavina okazuje się jedynie maską, za którą kryje się bolesna przeszłość. Rozdarta wewnętrznie Emily musi szybko podjąć decyzję, którego z nich wybrać. Cokolwiek zrobi, jedno jest pewne: ból rozstania pozostanie z nią już na zawsze.


Seria Collide

1. Collide
2. Pulse

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Czasami niewłaściwe rzeczy prowadzą nas do właściwych ludzi."
Dodał: Miravelle Dodano: 18 VII 2015 (ponad 3 lat temu)
+1 0


"- Może czeka cię dzisiaj wspaniały seks z wiadomo kim, jeżeli będziesz myśleć o Panu Wysokim, Przystojnym i Podniecającym.
Emily lekko trzepnęła ją w ramię.
- Przestań. Koniec z myśleniem o Panu Wysokim, Przystojnym i Podniecającym. (…). Poza tym kocham Dillona. Pan Wysoki, Przystojny i Podniecający będzie darem losu dla jakiejś innej kobiety."
Dodał: Miravelle Dodano: 27 XI 2015 (ponad 2 lat temu)
0 0


"- Czego ode mnie chcesz?
- Chcę, żebyś poddała się temu, co widzę w twoich oczach za każdym razem, gdy się spotykamy. - Powoli, bardzo powoli oblizał wargi. Jego błękitne spojrzenie stwardniało od pożądania. - Chcę, żebyś poddała się temu, co spowodowało, że drżałaś w moich ramionach i że oddychasz szybciej, gdy na ciebie patrzę."
Dodał: Miravelle Dodano: 27 XI 2015 (ponad 2 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Akurat
Rok wydania: 2015
ISBN: 9788328700062
Ocena: 4.79
Liczba głosów: 17
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
28 V 2015 (ponad 3 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają