Kup książkę [edytuj książkę]

Tajemne Oblicze Świata

Wydaje mi się, że największym dobrodziejstwem na tym świecie jest fakt, że umysł ludzki nie jest w stanie skorelować całej swej istoty. Żyjemy na spokojnej wyspie ignorancji, pośród mórz nieskończoności i wcale nie jest powiedziane, że w swej podróży zawędrujemy daleko.

Zastanawiałeś się kiedyś jakby to było, gdybyś nagle mógł poznać myśli innych ludzi? Fascynujące, nieprawdaż? A może nie do końca? W końcu taki dar… No właśnie – to dar, czy przekleństwo? Na te oraz wiele innych pytań odpowiedzi dostarcza "Tajemne Oblicze Świata". Wciel się w postać spieszącego się do pracy mężczyzny, który wbrew swej woli obdarowany został zdolnościami daleko wybiegającymi poza „rzeczywisty” świat…

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 22 V 2015, 19:41:19 (ponad 3 lat temu)
0 0
Pierwszy raz miałam do czynienia z taką grą książkową i było to ciekawe doświadczenie. Przede wszystkim jest prosta w "obsłudze", co dla takiego początkującego jak ja jest doskonałym rozwiązaniem. Nie było trudno jej przejść, chociaż przyznam się, że za pierwszym razem mi się nie udało. Oprócz tego że było to nowe doświadczenie to taka forma rozrywki wzbudziła emocje - ciekawość i przyjemnie niepokojące oczekiwanie, jakie skutki miała moja decyzja, a także złość, kiedy przegrałam. Spodobało mi się i sądzę, że jeszcze nie raz sięgnę po gamebooka.
Oceniam książkę na: 4.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Wydawnictwo Wielokrotnego Wyboru
Rok wydania: 2011
ISBN: 9788393223220
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Zaaraza
22 V 2015 (ponad 3 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają