Kup książkę [edytuj książkę]

Lato na Majorce

Dla państwa Postów dwutygodniowy wyjazd wraz z rodziną i przyjaciółmi na Majorkę, wyspę w archipelagu Balearów, jest okazją do uczczenia ważnych wydarzeń: zbliża się trzydziesta piąta rocznica ślubu Franny i Jima, a ich córka, Sylwia, właśnie ukończyła szkołę średnią. Skąpana w słońcu wyspa ze swymi górami i plażami, przekąskami tapas i kortami tenisowymi jest dla nich miejscem ucieczki od napięć narastających w ich domu na Manhattanie. Wydaje się, że do ideału niczego tu nie brakuje.

Nie tak łatwo jednak oderwać się od domowych zmartwień. Podczas wakacji wychodzą na jaw różne tajemnice, dają o sobie znać dawne i nowe zadrażnienia, odżywają konflikty z dzieciństwa, pogłębiają się urazy z przeszłości.

"Lato na Majorce" to opowieść o różnych obliczach ludzkiej osobowości, które decydujemy się pokazywać lub staramy się ukryć, o burzeniu wzajemnych relacji i ich odbudowywaniu, o więzach, które trzymają nas razem. Emma Straub z poczuciem humoru i niezwykłą życzliwością opowiada wartką i ciekawą historię rodziny, w życiu której zachodzą zmiany, a jej członkowie, chociaż już nigdy nie będą tacy sami, nadal pozostają razem. Powieść ta, niezwykle zabawna i urokliwa, ukazuje nam wspaniałą, aczkolwiek skomplikowaną prawdę o relacjach rodzinnych, przyjaźni i miłości.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Rebis
Rok wydania: 2015
ISBN: 9788378186991
Ocena: 3.25
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Miravelle
18 V 2015 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają