Kup książkę [edytuj książkę]

Halo, Wikta!

Lenka, główna bohaterka, pewnego pięknego dnia budzi się z kompletną amnezją jako żona groźnego gangstera. Mąż-potwór, wystylizowane na gwiazdy show biznesu żony i kochanki mafiosów, fałszywi przyjaciele, zagadkowa służąca Wikta, matka-manikiurzystka - to tylko część galerii postaci tej komicznej książki. Lenka - i to ją łączy z wieloma bohaterkami współczesnych powieści - aby przetrwać, musi stworzyć siebie na nowo. Nie ma, jak Bridget Jones, grupy wsparcia w postaci grona oddanych przyjaciół i nie snuje marzeń o ideale mężczyzny, jak wszystkie niemal bohaterki tak zwanej literatury kobiecej (choć, a jakże, w powieści jest także gorący romans!). A w dodatku, nie jest za gruba, tylko za chuda. Ma więc zgoła inne cele i problemy, bo los rzucił ją nie do Londynu czy Nowego Jorku, ale do jaskini lwa w samym sercu polskiego półświatka. Niezwykłej sytuacji sprosta dzięki inteligencji i kapitalnej intuicji.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"- Umówiłaś się z tym z Internetu?
- Eee… - wyjęczała wieloznacznie.
- Nie chcesz mi powiedzieć? A może już się z nim spotkałaś?
- Coś ty, Celina, przecież…
- …Masz męża. I co z tego? Mężowie w pewnym okresie małżeństwa są zadowoleni, jeżeli ich żony mogą mieć jeszcze kochanków, którym nie trzeba płacić. No, no, nie rób takiej miny, przecież żartuję… Fabian o niczym się nie dowie.
Fabian. A więc tak ma na imię Szczękonośny. Ale kim jest ten z Internetu? I co to jest Internet? To na pewno coś, przez co nie widać człowieka. Nie ma mowy, żeby podrywał mnie ktoś, kto wie, jak wyglądam."
Dodał: edziulka Dodano: 16 IX 2011 (ponad 7 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Libros
Rok wydania: 2002
ISBN: 83-7311-493-9
Ocena: 4.16
Liczba głosów: 24
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: shczooreczek
18 VIII 2009 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają