Kup książkę [edytuj książkę]

Dziewczyny do wynajęcia

Zuzanna, główna bohaterka "Dziewczyn do wynajęcia" to młoda magister filologii polskiej, w której życiu zaczynają dziać się dziwne rzeczy, burzące jej idealnie poukładany świat. Kryzys związku z młodym lekarzem, Łukaszem, tajemnicze gierki przyrodniej siostry, poszukiwanie wymarzonej pracy, sekrety, w jakie zamieszane są nowo poznane przez Zuzannę osoby- wszystko to wciąga dziewczynę i wymusza na niej podejmowanie decyzji, przed jakimi miała nadzieję nigdy nie stanąć.

Napisana z humorem i wyczuciem powieść przedstawia bardzo ciekawe portrety psychologiczne kobiet i zaskakuje zakończeniem.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Buntowała się wewnętrznie, że siedzi jak uległa gęś zamiast walczyć, jednak zdrowy rozsądek podpowiadał, że z takiego wywalczonego faceta nie będzie pożytku. Za rok lub dwa, przy innej okazji, powie: chciałaś mnie, to mnie masz! Potem, jak mu się spodoba, będzie powtarzał coraz częściej, z coraz większą pretensją. Nie zamierzała fundować sobie prywatnego męczennika, a jednocześnie bała się stracić Łukasza. Tak źle i tak niedobrze."
Dodał: EgoMeiMihiMe Dodano: 16 VIII 2009 (ponad 9 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Rok wydania: 2003
ISBN: 83-7337-287-3
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 4
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: EgoMeiMihiMe
16 VIII 2009 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają