Kup książkę [edytuj książkę]

Nostradamus: Wielka księga przepowiedni

Nostradamus przepowiedział w swoich czterowierszach najważniejsze wydarzenia naszej historii - od stracenia króla Anglii Karola I, przez karierę cesarza francuzów Napoleona I, po obie wojny światowe, okropności Trzeciej Rzeszy, zabójstwo Joha F. Kennedy'ego i wojnę w Zatoce Perskiej w 1991 roku.

Książka zawiera przepowiednie Nostradamusa odnoszące się do naszych czasów - z przypomnieniem spełnionych proroctw z przeszłości - i najbliższej przyszłości po rok 2100"

"Nostradamus, szesnastowieczny astrolog i lekarz, zyskał sławę na dworze królowej francuskiej Katarzyny Medycejskiej, kiedy przepowiedział dokładnie czas i okoliczności śmierci jej męża, króla Henryka II. W trakcie swoich wieloletnich podróży zdobył tajemną wiedzę, dzięki której mógł w stanie innej świadomości odbywać podróże w czasie i przestrzeni. W ten sposób przepowiedział loty kosmiczne, rewolucję francuską i rosyjską, nadejście "Króla Grozy" i przybycie na Ziemię istot z kosmosu. Z przepowiedni Nostradamusa, zawartych w czterowierszach pisanych dziwnym, zaszyfrowanym językiem, wynika, że wizjoner posługiwał się starą mistyczną wiedzą, stanowiącą dla większości z nas żyjących w dzisiejszych sceptycznych czasach tajemnicę, do której nie możemy znaleźć odpowiedniego klucza. Spełnianie się proroctw Nostradamusa, które możemy obserwować od czasów jemu współczesnych po ostatnie lata, potwierdza dużą wiarygodność przepowiedni tego wielkiego wizjonera. "

"Francis X. King jest wybitnym specjalistą w dziedzinie religioznawstwa porównawczego, autorem wielu prac poświęconych tajnym towarzystwom, problemom wiedzy ezoterycznej i astrologii oraz teorii i praktyki wróżbiarstwa. Oprócz publikacji naukowych dotyczących zagadnień wiedzy tajemnej w czasach nowożytnych opublikował również wiele książek o tej tematyce w popularniejszej formie. Zdobyły sobie one duże uznanie u czytelników. Należą do nich: Witchcraft and Demonology (,,Czarnoksięstwo i Demonologia"), The Encyclopaedia of Forbidden Knowledge (,,Encyklopedia wiedzy tajemnej") i inne.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim
znajdować się będą osoby ważne kraju
niezwyciężonego, a na kraj ogarnięty chaosem i
żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy"
Dodał: michak Dodano: 13 IV 2010 (ponad 8 lat temu)
0 0


"Nostradamus przepowiedział w swoich czterowierszach najważniejsze wydarzenia naszej historii - od stracenia króla Anglii Karola I, przez karierę cesarza francuzów Napoleona I, po obie wojny światowe, okropności Trzeciej Rzeszy, zabójstwo Joha F. Kennedy'ego i wojnę w Zatoce Perskiej w 1991 roku.

Książka zawiera przepowiednie Nostradamusa odnoszące się do naszych czasów - z przypomnieniem spełnionych proroctw z przeszłości - i najbliższej przyszłości po rok 2100"
Dodał: Craven Dodano: 16 VIII 2009 (ponad 9 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Świat Książki
Rok wydania: 1995
ISBN: 83-7129-085-3
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Craven
16 VIII 2009 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają