Kup książkę [edytuj książkę]

Uciekając przed Romeem

Emilia King wkracza w kolejny rok na Uniwersytecie Santa Barbara. Przez ostatnie trzy lata mieszkała w bibliotece - robiąc to, co umie najlepiej - koncentrując się na studiach i zapominając o przeszłości... przeszłości, która na zawsze zmieniła jej życie. Ale ten rok oznacza nowy początek...

Logan Prescott jest nie tylko najgorętszym facetem na kampusie, ale również spadkobiercą miliardowej hotelowej fortuny. Emilia wie, że może to przynieść kłopoty, więc lepiej trzymać się od niego z daleka. Ale jego notorycznie atrakcyjny wygląd i przenikliwe niebieskie oczy sprawiają, że ciężko mu się oprzeć - zwłaszcza, kiedy cytuje jej ulubione utwory literackie. Zaintrygowany niewinnością Emilii i odpornością na jego wdzięk, Logan odkrywa w niej wyzwanie, któremu nie może się oprzeć. Zaangażowanie się może być niebezpieczne, lecz odsunięcie się wydaje się niemożliwe.

Seria Romeo:
1. Uciekając przed Romeem
2. Czekając na Romea

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 05 IX 2016, 10:23:09 (ponad 2 lat temu)
0 0
Książkę można podsumować jednym słowem – chichot!(dobrze, że bohaterowie nie zachichotali się na śmierć). Fabuły też prawie żadnej – wszystko ogranicza się do ciągłego biegania, pisania esejów przez główną bohaterkę (która jest okropnie irytująca, nie potrafi podjąć żadnej decyzji bez konsultacji ze swoją przyjaciółką). Później dochodzą spotkania z Loganem i wymiana maili rodem z 50 twarzy….Umęczyłam się strasznie i nie wierze, że dotrwałam do końca, ale w połowie miałam jeszcze nadzieję, że coś się z tego rozwinie.
Oceniam książkę na: 3.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Amazon
Rok wydania: 2013
ISBN: -
Ocena: 3.3
Liczba głosów: 5
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: klaudusia15love
16 XII 2014 (ponad 4 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają