Kup książkę [edytuj książkę]

Ja Oni i Dżej

Kiedy wiadomo, że nie warto już walczyć o miłość, o ukochaną osobę? Czy proces ten trwa latami czy to mgnienie oka i już wiadomo? Dlaczego ludzie decydują się na związek, mimo tego potrafią się okłamywać, oszukiwać? Odpowiedzi na te pytania poszukuje bohaterka książki „Ja, oni i Dżej”. Młoda dziewczyna spotyka wymarzonego mężczyznę – zakochuje się bez pamięci i wierzy, że tak będzie już zawsze. Niestety, życie to nie scenariusz filmowy, i często okazuje się brutalne. Wizja romantycznej przyszłości szybko pryska niczym mydlana bańka, a rzeczywistość zdaje się rozczarowywać. Wtedy z pomocą Emmie przychodzi Dżej – druga natura, skrzętnie skrywana pod płaszczem skromności i lekkiego roztrzepania. Dżej nie przejmuje się opiniami innych, problemem dnia codziennego. Dżej bawi się do białego rana, flirtuje, czasem pije na umór, ale przede wszystkim nie łączy zabawy z emocjami. Wyłącza myślenie i uczucia. A Emma czuła się coraz bardziej niepotrzebna. Snuła się jak cień, zupełnie niezauważana przez swojego partnera. Nadszedł dzień, kiedy postanowiła wszystko zmienić. A może to była Dżej? Odważna i bezkompromisowa? Dżej, która spontanicznie postawiał wszystko na jedną kartę… Czy wygrała? Jak zmieniło się życie Emmy? Która osobowość zdominowała jej życie? Odpowiedzi szukaj w książce „Ja, oni i Dżej”.
/Psychoskok/

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Szczęśliwe dni trwały. Budziłam się co rano, nie mogąc uwierzyć we własne szczęście. Jadąc do pracy, myślałam o nim i o tym, jaka jestem szczęśliwa. Kiedy po mnie przyjeżdżał samochodem, jechaliśmy gdziekolwiek, a ja nie spuszczając z niego wzroku, wciąż nie mogłam się nadziwić, skąd mam tyle szczęścia. Zawsze miał dla mnie jakiś upominek i to było urocze. Patrzyłam na niego maślanym wzrokiem i z dumą, że ON jest właśnie mój, tylko mój i kocha właśnie mnie. Nie mogłam uwierzyć, że taki mężczyzna pokochał mnie!"
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 28 XI 2014 (ponad 4 lat temu)
0 0


"Niestety, jakoś nie mogłam poznać kogoś, kto by mnie zaintrygował. Nikt mi nie pasował. Ideał jest jeden, niestety, a ja przyrównywałam wszystkich do NIEGO."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 28 XI 2014 (ponad 4 lat temu)
0 0


"Myśli o NIM zawładnęły moimi zwojami, a serce zaczęło bić w przyspieszonym rytmie. Tak długo próbowałam o Nim zapomnieć i w jednej chwili wszystko zniszczyłam. Dręczące pytania kołatały się pod skronią… Po co, po co… Może mnie jednak kocha… może jednak nie… Siedziałam tak cały dzień nieprzytomna, gapiąc się w okno, nie zwracając uwagi na to, co się dzieje dookoła."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 28 XI 2014 (ponad 4 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2014
ISBN: 978-82-7900-302-0
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
28 XI 2014 (ponad 4 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają