Kup książkę [edytuj książkę]

Finezja uczuć

„Wszyscy tak pragniemy szczęścia”, śpiewała w jednej ze swoich piosenek Kasia Kowalska. I to jest teza, z którą trudno dyskutować. Szczęścia pragnie również Alicja, bohaterka powieści „Finezja uczuć” Anety Krasińskiej, która właśnie się ukazała nakładem wydawnictwa „Psychoskok”. Do szczęścia czasami jednak prowadzi wyboista droga oraz konieczność zburzenia świata, który budowało się przez wiele lat z nadzieją, że jest to jedyny świat, w którym możemy się poczuć szczęśliwi. Na taką drogę wkroczy Alicja. Wygasła namiętność w jej małżeństwie odrodzi się nagle w relacji z przystojnym księdzem Mariuszem. Oboje chcą być ze sobą, jednak wiedzą, że nie mogą opuścić światów, w których tkwią. Ona nie chce rozbijać rodziny, on rzucać sutanny. Chcą za to spotykać się czasami, aby dzielić się swoimi pasjami i…gorącą namiętnością. Czy jednak to wszystko da się ukryć przed światem? Wiadomo przecież, że „Człowiek planuje, pan Bóg krzyżuje”. Sytuacja więc pewnego dnia wymknie się spod kontroli kochanków…
Każdemu, kto chciałby przyjrzeć się takiej zakazanej miłości i jej konsekwencjom, polecam „Finezję uczuć”.

/psychoskok/

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Była szczęśliwa i upajała się tym uczuciem. Nie chciała wracać do rzeczywistości, dlatego cały czas miała zamknięte oczy.
- Aż tak cię nudzę? – zapytał, bawiąc się kosmykiem jej włosów, które rozsypały się na śnieżnobiałej poduszce.
- A wyglądam na znudzoną? – odpowiedziała pytaniem na pytanie. – Chciałabym już zawsze być tak znudzona – dodała trochę smutnym tonem."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 28 XI 2014 (ponad 4 lat temu)
+1 0


"Doskonale zdawała sobie sprawę, że jej uczucie nie ma prawa istnieć i to frustrowało ją najbardziej."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 28 XI 2014 (ponad 4 lat temu)
+1 0


"- Dzieci, za dużo pracujecie – zaczęła spokojniej. - Od dawna widzę, że się od siebie oddaliliście. Bycie ze sobą nie wystarczy. O uczucie trzeba dbać, bo nikt za was tego nie zrobi. Myślałam, że teraz będzie między wami lepiej, ale niestety nie dostrzegam tego."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 28 XI 2014 (ponad 4 lat temu)
+1 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Podobno sny są odzwierciedleniem naszych odrealnionych marzeń, skrzętnie skrywanych pragnień, nieuświadomionych lęków czy odczuwanych frustracji i potrafią wpłynąć na nasze działania w tzw. realu… I co wtedy począć ze swoim życiem??? Zadanie konkur...
Dodano: 27 VII 2015, 09:50:25 (ponad 3 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 13 I 2015, 10:38:56 (ponad 4 lat temu)
0 0
Codziennie dokonujemy wyborów, które mogą zmienić nasze życie; spotykamy ludzi, którzy wpływają na nasze decyzje; odwiedzamy miejsca, które mogą wpłynąć na to jak widzimy świat oraz siebie w nim; doświadczamy sztuki, która ma ta magiczna moc otworzenia naszych oczu, uszu oraz serca. "Finezja uczuć" opowiada właśnie o tym - o życiu. Jeśli chcesz zagubić się w życiu bohaterki, tak na moment; jeśli chcesz spojrzeć na świat z innej perspektywy; jeśli potrzebujesz impulsu do działania - przeczytaj "Finezje uczuć", bo warto! Ja polecam. Wybór jest Twój!
Użytkownik nie wystawił oceny książce.
Dodano: 14 XII 2014, 20:15:37 (ponad 4 lat temu)
0 0
Zapraszam do przeczytania fragmentu mojej powieści "Finezja uczuć" na stronie www.anetakrasinska.pl.tl
Oceniam książkę na: 6.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2014
ISBN: 978-83-7900-304-4
Ocena: 6
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
28 XI 2014 (ponad 4 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają