Kup książkę [edytuj książkę]

Ewangelia dla nienormalnych

To książka dla nienormalnych. Przeczytaj ją. A później daj ją każdemu, kto tego NIE chce. Daj ją każdemu, kto nie chodzi do kościoła, kto myśli, że się nie nadaje do wiary w Boga i nie widzi w tym żadnego sensu. Pragnę pokazać ci Boga, który siedzi w samym środku bezsensu, beznadziei, krzywdy, nienawiści, braku miłości i stamtąd mówi do ciebie: "Jestem. Jestem w twoim życiu i to się nie zmienia. Jestem i płonę w tobie". Jeśli uda ci się to dostrzec, zacznie się dla ciebie nowe niezwykłe życie, opromienione niewiarygodną obecnością Boga. Piszę tę książkę po to, żebyś uwierzył, że istnieje inny świat, w którym ty zwyciężasz swoje zło, swój grzech, swoją słabość. To świat nienormalny dlatego, ze nie ma w nim strachu przed złem. Nie jest w nim łatwo, ale jest najszczęśliwiej na świecie. Istnieje świat, w którym ty chodzisz po wodzie – pisze Autor - o. Adam Szustak 
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Jeśli masz przechlapane życie, masz za sobą przerażającą przeszłość, która nad tobą ciąży, jakiś grzech, to nie jest tak, że nagle przyjdziesz do Boga, a On ci to wszystko zabierze jak ręką odjął. Nie. Jeśli chcesz wyruszyć z Bogiem w drogę, przygotuj się na noc. Będziesz szedł z Bogiem przez noc – noc, która się kończy o świcie, noc, na końcu której jest poranek, jest światło – ale będzie to droga do światła przez ciemność. To bardzo ciężka droga. Pójście za Bogiem to odwaga wejścia w noc."
Dodał: marzyciel Dodano: 06 XII 2014 (ponad 4 lat temu)
0 0


"Bóg walczy o rzeczy dla mnie najlepsze. I nie pozwoli na słabszą, gorszą, bardziej byle jaką wersję mnie. Bóg będzie walczył tak i o ciebie."
Dodał: marzyciel Dodano: 26 XI 2014 (ponad 4 lat temu)
0 0


"Nie bądź chrześcijaninem, bo tak trzeba. Bo tak cię wychowano. Bo inni są. Bo taka jest tradycja. Bądź chrześcijaninem dlatego, że tak wybierzesz. Dlatego, że zdecydujesz się na walkę - na pojedynek z Bogiem.To nie jest prosta wiara. Nie ma prostej wiary. Trzeba być nienormalnym, żeby się na to zgodzić. Bo to jest nieprawdopodobnie trudne."
Dodał: marzyciel Dodano: 26 XI 2014 (ponad 4 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Fides
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-61860-18-1
Ocena: 6
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: marzyciel
26 XI 2014 (ponad 4 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają