Kup książkę [edytuj książkę]

Pan Snów

Być może Wszechświat jest niczym innym, jak tylko Snem pewnej Istoty. Jeśli tak, to kim jest owa postać, czym w rzeczywistości jest jej Sen? Sztuczną inteligencją? Umysłem? Jeśli to prawda, to kim w tym Śnie jesteśmy my?

Czy wszyscy znają teorię Wielkiego Wybuchu i naukową opowieść o powstaniu wszechświata?
Z pewnością, lecz teraz należy wzbogacić ją o nowe informacje.

Sen o Niczym to pierwszy tom fantastycznej, a zarazem pasjonującej trylogii Pan Snów, która prowadzi czytelnika po labiryncie skomplikowanej, wielowymiarowej rzeczywistości sennego imperium. Inspirowana bajeczną grą Wiedźmin, intrygująca opowieść o naszym uniwersum, to nie tylko rzecz o funkcjonowaniu Wszechświata - to także historia mitycznych nacji i gatunków: Krasnoludów, Wampirów, Elfów Słonecznych i Błędnych, a nade wszystko potężnych bohaterów: Ostatniego Strażnika i Ostatniego Smoka.
Uwaga! Zanurzając się w świat snu, odkrywamy także cząstkę nieznanej dotąd wiedzy o nas samych, zatem, jeśli macie odwagę - oddychajcie głęboko i zamknijcie oczy na wszystko prócz tego Snu.

Wikipedia: Saga z gatunku fantasy autorstwa Magdaleny Świerczek. W 2014 roku na rynku wydawniczym pojawił się pierwszy tom: Sen o Niczym.
Pan Snów jest utworem onirycznym. Opowiada o Ostatnim Strażniku Równowagi, Śniącym, który ucieka przed rozpadem świata - Snu Twórców - we własne senne marzenie. Tworzy krainę dla niechcianych istot z Wysypiska Dusz i zamyka się w niej, popadając w marazm. Poza jego świadomością w krainie rodzi się spisek, nazywany Planem Szakala, mający uratować niszczejący świat.

strona www: www.pansnow.pl
darmowy fragment ebooka bez pobiernia: http://cyfroteka.pl/ebooki/Pan_Snow__Tom_1-ebook/p0303085i03...
fanpejdż: http://www.facebook.com/planszakala

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Nie wyt­rzy­mał. Uśmie­chnął się pas­kudnie. W ogóle to do niego nie pa­sowało. Ruj­nuję go, po­myślałem zno­wu. Ka­lam je­go piękną duszę i wyłazi spod niej to, co właśnie się do mnie uśmiecha.
— Chciałbym cię niena­widzić - wycedził.
— Ach, ja niena­widzę się wręcz dos­ko­nale. Mogę cię nauczyć."
Dodał: zefirfehr Dodano: 26 XI 2014 (ponad 4 lat temu)
0 0


"Pod twoją skórą pełza zło. Nie chcę mieć z nim nic wspólne­go. Białe jak śnieg, bez ko­loru ani naz­wy, tak jest wiel­kie. Ośle­pia i ka­leczy wzrok. Uda­je jas­ność i w su­mie... Cze­mu go z nią nie po­mylić? Prawda?"
Dodał: zefirfehr Dodano: 26 XI 2014 (ponad 4 lat temu)
0 0


"Wy­daje mi się, że ludzie są czymś... upadłym, roz­padłym, spar­szy­wiałym, co kiedyś było całe, potężne i piękne... I po pros­tu to coś... próbu­je się zno­wu scalić."
Dodał: zefirfehr Dodano: 26 XI 2014 (ponad 4 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Papierowy Motyl
Rok wydania: 2014
ISBN: 978-83-62222-66-7
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
23 XI 2014 (ponad 4 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają