Kup książkę [edytuj książkę]

Nina prawdziwa historia

Nina, prawdziwa historia to debiutancka powieść dziennikarki i prawniczki Eweliny Rubinstein. Autorka przenosi swojego bohatera – Daniela w świat, w którym musi się zmierzyć z własnymi lękami i słabościami. Alkohol, erotyczne spotkania i zagadka sprzed lat powodują, że książkę czyta się jednym tchem. Autorka przenosi Czytelnika w krainę pełną dziwnych zjawisk, rodzinnych tajemnicy, zakątków Moguncji, Warszawy, Paryża i małych, wielkopolskich miast... To tam Daniel próbuje rozwiązać zagadkę pozostawianą mu przez Ernesta Schneidera w książce, tam spotyka tajemniczą i pociągającą Ninę, tam wyjaśnia się, dlaczego to właśnie on stał się uczestnikiem dziwnych wydarzeń, w które czasem aż trudno uwierzyć. Nina, prawdziwa historia to pełna dynamizmu i niespodziewanych zwrotów akcji lektura dla każdego czytelnika żądnego rozwiązywania tajemniczych zagadek z przeszłości.

/Psychoskok/

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Zmienność była zmiennością, a strach zwykłym strachem. Zapachy mieszały się, jak na arabskim bazarze, a myśli przeplatały z hamletowskimi wątpliwościami. Czas nie miał znaczenia ani dla mnie, ani dla niej. Był względny i z wiekiem dochodziłem coraz częściej do wniosku, że zupełnie niewiele warty. Czasami nawet miałem wrażenie, że był istotną przeszkodą w realizacji moich celów i wielu życiowych planów. Zdawało mi się, że wszystko to było tylko złudnym dążeniem do stworzenia rzeczywistości, w której nie było już dla mnie miejsca. Miejsca, którego tak bardzo pragnąłem dla siebie."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 27 X 2014 (ponad 4 lat temu)
0 0


"- Stop, Friederick! - krzyknęła nagle po francusku. Kochanek zwolnił ruchy i dopiero wówczas odwrócił się w moją stronę. Ujrzałem owalną twarz, piwne, nieco przymrużone oczy, wydatne usta i mocny zarost na policzkach.
- Pourquoi? – zapytał, nie spuszczając ze mnie wzroku.
- Cretin! Devinez? - spytała
- Je biseksulany - powiedział powoli, ściskając palcami lewy sutek Niny.
- Spóźniłeś się. Nie mogłam dłużej czekać... - zwróciła się tym razem do mnie - ale mam dla ciebie nagrodę za to, że przyszedłeś - ciągnęła kokieteryjnie. - Chcesz być na miejscu Friedericka? Chcesz, tak jak on, skosztować soków mej kobiecej głębiny? Spójrz na mnie, Danielu. Spójrz na moje piersi białe jak mleko. Pragną miłości, ssania i dotykania. Weź mnie, Danielu. Weź tak, jak lubisz! - krzyknęła."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 27 X 2014 (ponad 4 lat temu)
0 0


"Nina jest prostytutką. Spotyka się z nią i po raz pierwszy płaci za seks. Czuje się dziwnie, jednakże od tego momentu jego życie wywraca się do góry nogami. Obsesyjnie myśli o Ninie, pożąda jej z każdym dniem coraz mocniej."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 27 X 2014 (ponad 4 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2014
ISBN: 9788379002467
Ocena: 5.25
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
27 X 2014 (ponad 4 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają