Kup książkę [edytuj książkę]

Dzieci Soma Seba

Nową książkę Jacka Grzelakowskiego „Dzieci soma seba”, można zaliczyć do kategorii opowieści psychologicznych. Autor opisuje wydarzenia z życia Konrada, jak też i relacjonuje jego wewnętrzne stany psychiczne, które nastąpiły wskutek fundamentalnych przemian pod wpływem traumatycznego wydarzenia. Jego dotychczasowe, beztroskie życie ulega gruntownemu przeobrażeniu. Strata ukochanej kobiety, jak też perfidna intryga przygotowana przez starego i wiernego przyjaciela, do którego miał bezgraniczne zaufanie, doprowadzają go do przewartościowania swojego dotychczasowego życia. Nie bez znaczenia mają też przeżycia paranormalne, które doświadcza a które pokazują mu też złożoność i inność światów, które do tej pory nie rozumiał, stanowczo odrzucał, przyjmując ich istnienie za niezgodne z logicznym rozumowaniem. Czuje się bardzo samotny, wyobcowany z otoczenia, nie może z nikim nawiązać emocjonalnego kontaktu. Dookoła siebie dostrzega tylko wrogie mu postaci. Bohater tworzy własne, wyimaginowane światy, przeplatające się z faktami rzeczywistymi.
/Psychoskok/

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Stoisz teraz w gównie i zachwycasz się jak ładnie pachnie. Powstał jeszcze jeden nowy celebryta. Zadowoleni durnie wokół klaszczą. Zamiast lustra w którym mogą się przypatrzyć sobie, zamiast oczu bliskich, wolą szklaną szybkę. Wygodniej widzieć siebie w innych osobach, bo to przyjemniej i bezpieczniej."
Dodał: lugal1956 Dodano: 06 I 2015 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Czujesz się zagrożony, dlatego musisz ośmieszyć a nawet znienawidzić. Prymitywna obrona przez atak. Wyznacznik twojej samoświadomości to odi ergo sum"
Dodał: lugal1956 Dodano: 06 I 2015 (ponad 5 lat temu)
0 0


"W sumie soma sema , Ciało to wszakże brudna koszula, którą zmienia się codziennie z rana. Nazwa czy imię zaś, to kurz na rękach, które w ciągu dnia trzeba nawet kilkakrotnie zmywać. Nie warto tym się zajmować, ważne jest tylko to, co wieczne"
Dodał: lugal1956 Dodano: 06 I 2015 (ponad 5 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2014
ISBN: 978-83-7900-269-6
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
15 X 2014 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają