Kup książkę [edytuj książkę]

Niebezpieczne kłamstwa

Becca Fitzpatrick na dobre rozsmakowała się w powieściach z dreszczykiem i po raz kolejny będziemy mogli zaczytać się w jej dziele spod znaku thriller. “Niebezpieczne kłamstwa,” podobnie jak „Black Ice” ma być samodzielną książką, a jej zagraniczna premiera zapowiedziana jest na listopad 2015 roku.

17-letnia Stella Gordon mieszka ze swoją matką w uroczym wiejskim dworku niedaleko regionu znanego jako Main Line w Philadelphii zamieszkiwanego przez bogate rodziny. Ale jednej pamiętnej nocy, życie Stelli zostaje zniszczone przez jeden wystrzał z broni.

Stella staje się świadkiem przestępstwa, i zostaje objęta federalnym programem ochrony świadków. Ma zeznawać przeciwko sprawcy, którym jest szef mafii zwany Danny Bolando. Stella zostaje zabrana do cichej mieściny Thunder Basin w Nebrasce, gdzie ma zacząć nowe życie, jako ktoś zupełnie inny.

Wkrótce poznaje Chet’a Falconer’a, przystojnego sąsiada z rancza obok, który przysięga jej, że do końca lata Stella założy kowbojskie buty i będzie jeździć konno. Flirtowanie z Chet’em jest miłą odskocznią od jej nędznego losu, choć dziewczyna nie do końca jest za „kowbojami” i nie ukrywa tego przed Chet’em. Ale w głębi serca, wbrew swojemu rozsądnemu osądowi, Stella czuje, że powoli ulega urokowi chłopaka. Niestety, musi uporać się też z Dusty’m Falconer’em, porywczym i łamiącym wszelkie zasady młodszym bratem Chet’a, do którego Stella czuje niechciany, ale nieodparty pociąg.

Wraz z początkiem gorącego lata w Nebrasce, Stella próbuje wpasować się w swoje nowe życie. Ale kiedy na progu swojego domu znajduje wiadomość z pogróżkami, obawia się, że być może nigdy nie ucieknie od swojej przeszłości. Czy to możliwe, że w tak małym mieście w Nebrasce nie jest aż tak bezpieczna, jak wierzyły w to władze?

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Przez całe życie próbujemy uciekać przed własną przeszłością, ale nie zdajemy sobie sprawy, że jesteśmy z nią nierozerwalnie związani i nigdy nie zdołamy się od niej uwolnić."
Dodał: Miravelle Dodano: 25 V 2016 (ponad 5 lat temu)
+2 0


"Łatwiej bowiem porzucić , niż zostać porzuconym."
Dodał: Cana Dodano: 01 IX 2016 (ponad 5 lat temu)
+1 0


"Troska o drugą osobę to przejaw słabości. Jeśli zależy ci na kimś, stajesz się podatny na ciosy. Masz coś do stracenia."
Dodał: Miravelle Dodano: 25 V 2016 (ponad 5 lat temu)
+1 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 25 V 2016, 18:57:07 (ponad 5 lat temu)
0 0
O wow! 👀 nie spodziewałam się aż tak niskiej oceny! Grubo zastanawiam sie nad jej przeczytaniem 😒
Oceniam książkę na: 4.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Otwarte
Rok wydania: 2016
ISBN: 978-83-7515-357-6
Ocena: 4.42
Liczba głosów: 14
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Miravelle
07 X 2014 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają