Kup książkę [edytuj książkę]

Cień krwi, tom I „W stronę cienia”

Cykl „Cień krwi”, którego początkiem jest powieść „W stronę cienia” jest rodzajem romansu paranormalnego, historii na granicy fantazji i rzeczywistości nie pozbawionego jednak elementów zagadki i sensacji. Fabułę poznajemy i układamy w trakcie czytania, jak układankę z puzzli. Początkowo mamy wrzenie, że wszystko jest dla nas jasne, ale w trakcie dochodzimy do wniosku, że pozory mylą i nic nie jest tym, na co wygląda, a nasza układanka to puzzle 3D. Aby dowiedzieć się jakie jest rozwiązanie, potrzeba wszystkich elementów, zarysu całości i dużej wyobraźni.

„W stronę cienia” to z jednej strony historia początku romantycznej miłości dziewiętnastolatka Aleksandra i tajemniczej dziewczyny spotkanej w lesie Luny. Z drugiej, kłopotów w jakie wpada jego bliźniacza siostra Natalia, kiedy usiłuje rozwiązać zagadkę tajemniczych przypadków w szpitalu i rozgryźć fascynującego tajemniczego motocyklistę.
Stykają się oni po raz pierwszy z innym mrocznym światem istniejącym od wieków tuż obok nas i z aferą kryminalną związaną z mafijnym światem podziemi, handlem ludźmi i porwaniami. Każde z nich jest inne, każde zakochuje się inaczej, ale łączy ich to, że nie mają pojęcia w kim tak naprawdę się zakochali…, poznają miłość, przemoc i krew.

Mam nadzieję, że czytelnik w trakcie lektury będzie się bawił równie dobrze jak ja w trakcie pisania i wymyślania tej opowieści. A może ta historia zdarzyła się jednak, tuż obok, gdzieś poza granicą naszego spostrzegania…., a może wystarczy przyjrzeć się światu dokładniej…

/Wydawnictwo Psychoskok/

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"- Miłość jest największą siłą, daje życie i śmierć, może pokonać wszystkie przeszkody, ale też może być przeszkodą nie do pokonania - powiedziała w zamyśleniu i ciągnęła dalej, patrząc ponuro – Jest jak słońce, które odbite od oblicza księżyca może prowadzić w mroku, a w południe dnia jego promienie oślepią i mogą zabijać. Decyzje wkrótce zostaną podjęte, ale to ty będziesz ich aktywatorem i… spadkobiercą... – zamilkła na chwilę - Twoja miłość może prowadzić twoje dzieci, może też narazić je na niebezpieczeństwo, i zabić…, i dać im życie. Taka jest przepowiednia Amaltei – urwała i spojrzała na mężczyznę z żarliwością, przemieszaną z okrucieństwem."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 10 IX 2014 (ponad 6 lat temu)
+1 0


"Jednak musiał też przyznać, że to nie wszystko, kiedy ponownie dotkną tej dziewczyny, poczuł jej zapach, ciepło i kiedy z taką pasją walczyła z nim, znów poczuł coś niesamowitego, fascynację niezidentyfikowane uczucie, które kazało mu zabrać ją ze sobą, pomimo, że straciła przytomność i mógł ją zakneblować i zastawić na schodach, nim ktoś by ją znalazł byliby daleko. Teraz trzymał ją w ramionach i przyciskając bezwładne ciało do piersi miał tak irracjonalne uczucie przyjemności."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 10 IX 2014 (ponad 6 lat temu)
+1 0


"Co?”
„Nie wiem, mam takie wrażenie, jakby cień…”
„Cień czego?”
„Mocy…, wiem, że to absurdalne, to raczej przeczucie, wrażenie, takie jak wtedy gdy rozpoznaje kogoś obdarzonego… Ale to nie to samo, one nie są obdarzone… na pewno. Może się mylę, nieważne… Może to tylko moje nastawienie…”
„Chodźmy do detektywa, jest w pokoju obok”
„Może lepiej nie…, ja stąd go czuje, on nie śpi, boi się, widzi, słyszy, czuje, ale nic nie rozumie i absolutnie nic nie pamięta” – przekazała Oliwia mocno wzburzona –„Spróbuj skontaktować się delikatnie z jego umysłem, może chociaż uda się przywrócić mu mowę i podstawowe umiejętności by mógł dalej żyć”."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 10 IX 2014 (ponad 6 lat temu)
+1 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2014
ISBN: 9788379002498
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
10 IX 2014 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają