Kup książkę [edytuj książkę]

Zagubieni

Lacey Flint znów wkracza do akcji! "Zagubieni" to trzeci - po "Ulubionych rzeczach" i "Karuzeli samobójczyń" - tom bestsellerowej serii, której bohaterką jest młoda londyńska policjantka z zagadkową przeszłością. Tym razem pani detektyw tropić będzie seryjnego mordercę chłopców, a pomoże jej w tym tajemniczy jedenastolatek... Pod Tower Bridge zostają znalezione dwa martwe ciała. To już czwarte i piąte zabójstwo w ciągu ostatnich pięciu tygodni. Wszystkie ofiary to jedenastoletni chłopcy, którym przecięto tętnicę szyjną i wykrwawili się na śmierć. W poszukiwania psychopatycznego porywacza i mordercy dzieci zaangażowana jest cała policja w południowym Londynie. Własne śledztwo prowadzi także Barney, jedenastolatek cierpiący na zaniki pamięci. Mieszka z ojcem w tym samym domu, co Lacey Flint, która po sprawie samobójstw w Cambridge przebywa na zwolnieniu lekarskim. Policjantka rozważa nawet odejście z zawodu, ponieważ wciąż nie może uporać się z traumą. To właśnie Barney odkrywa coś, czego nie zauważyli śledczy. Coś, czego wolałby nie wiedzieć. Jest pewien, że zbrodniarz wkrótce ponownie zaatakuje. Ofiarą będzie kolejny chłopiec - taki jak Barney. Zabójca znów upuści całą krew i porzuci zwłoki nad Tamizą. Nie pozostawi żadnych śladów, które mogliby znaleźć inspektorzy Dana Tulloch i Mark Joesbury. Nie będzie żadnego ostrzeżenia, kto następny straci życie. Nie będzie też żadnego sensownego powodu, by Lacey Flint angażowała się w tę sprawę... i żadnej szansy, by mogła trzymać się od niej z daleka.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 16 XI 2016, 15:13:09 (ponad 4 lat temu)
0 0
Polecam i to bez dwóch zdań. Tess Gerritsen, której słowa widnieją na okładce, trafnie ją określiła: przerażająca i hipnotyzująca. Nie tylko was wciągnie, ale sprawi, że zapragniecie sięgnąć po kolejne dzieła autorki.

Zachęcam do zapoznania się z moją recenzją na moim blogu: http://magicznyswiatksiazki.pl/zagubieni-sharon-bolton/
Oceniam książkę na: 5.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Amber
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-24147-48-9
Ocena: 5.1
Liczba głosów: 5
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Szelmaraf
16 VIII 2014 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają