Kup książkę [edytuj książkę]

Senne wskazówki

Rodzice Amandy, bohaterki „Sennych wskazówek”, w pogoni za pieniędzmi i sukcesami zawodowymi zgubili radość życia i zatracili umiejętność okazywania uczuć swojej córce. Ten deficyt rodzicielskiej miłości jest źródłem narastającej w Amandzie frustracji i złości. Dziewczynka staje się arogancka i agresywna. Co może naprawić tę sytuację? Odnalezienie najważniejszych i najszlachetniejszych wartości oraz realizowanie ich w życiu. Bohaterom tej książeczki z pomocą przyszli wróżka, elfy i krasnoludek. Ktoś powie, że przecież takie postaci istnieją tylko w baśniach. Czy aby na pewno?
Przeczytajcie „Senne wskazówki” do końca.
http://autorzy365.pl/ksiazka/4528/senne-wskazowki

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Do końca drogi nie zamieniły już ani jednego słowa. Dopiero na wrocławskim Rynku Monika odważyła się podejść do przyjaciółki. Stały przed pręgierzem. Obok przechodziły liczne grupy turystów i mieszkańców Wrocławia. Monika zauważyła, że nieopodal nich stoi jakaś starsza kobieta i wpatruje się w nie w skupieniu. Dziewczyna na chwilę odniosła dziwne wrażenie, że jest obserwowana. Odwróciła się i dostrzegła małego chłopca stojącego z drugiej strony."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 31 VII 2014 (ponad 6 lat temu)
0 0


"Kiedy Amanda wychodziła z domu tego pięknego, słonecznego dnia, nie wiedziała, że jej życie już niedługo zmieni się o sto osiemdziesiąt stopni.
Błękitnooka blondynka z długimi, prostymi włosami, wzbudzała sympatię w oczach każdego przechodnia, który widział jej słodką minkę.
Kiedy wchodziła do sklepu z cukierkami, ludzie powtarzali:
- Spójrzcie, jakie urocze dziecko. Kiedyś na pewno zostanie modelką!
Gdy czekała w przychodni, w kolejce do lekarza, dało się słyszeć:
- Jaka śliczna dziewczynka! Widać, że urodę odziedziczyła po rodzicach!
W szkole zawsze dostawała najlepsze role w przedstawieniach, lgnęli do niej wszyscy uczniowie, chcąc, żeby została ich przyjaciółką. Zachwycali się jej wyglądem i zachowaniem."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 31 VII 2014 (ponad 6 lat temu)
0 0


"Dziewczyna spojrzała na nią zdziwiona i zmarszczyła brwi. Zastanawiała się jednocześnie, czego Amanda może od niej chcieć? Nie odzywała się do niej od czasu tej feralnej wymiany zdań, podczas której w jej obronie stanęła Klara. Potem traktowała ją jak powietrze, udając, że w ogóle nie zauważa jak rozpaczliwie stara się zwrócić na nią swoją uwagę. W końcu doszło do tego, że Monice przestało zależeć. Zrozumiała, że z Amandą nie da się przyjaźnić, bo jej są w głowie tylko pieniądze, a gotowa jest na przyjaźń tylko wtedy, kiedy spełnia się wszystkie jej zachcianki, nie realizując swoich marzeń. Ale przecież prawdziwa przyjaźń nie polega na tym, prawda?"
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 31 VII 2014 (ponad 6 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2014
ISBN: 9788379002146
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
31 VII 2014 (ponad 6 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają