Kup książkę [edytuj książkę]

Odnaleźć siebie

W książce Dariusza Krzywdzińskiego „Odnaleźć siebie” znajdziemy sensacyjne opisy grupy wojskowych agentów, zajmujących się rozpracowaniem europejskiego szlaku, którym Al Kaida przerzuca terrorystów i kandydatów na terrorystów na zachód naszego kontynentu. Ale są tu również wątki miłosne i przede wszystkim myśl, że czasami musimy przejść wiele dróg, by móc stać się człowiekiem. Człowiekiem szczęśliwym i spełnionym.
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Tak jak podejrzewaliśmy, czekało nas nowe zadanie. Przemieszczenie się w okolicę wioski znajdującej się w odległości około dziesięciu kilometrów. Przejęcie dwóch ludzi, których powinniśmy odnaleźć pod adresem, który uzyskamy od koordynatora po dotarciu na miejsce. Podzieleni byliśmy na czteroosobowe grupy, dostaliśmy mapy z wyznaczoną trasę zadania i godzinę rozpoczęcia. Nie było ważne, w jaki sposób tego dokonamy, każda metoda była dobra."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 24 VII 2014 (ponad 7 lat temu)
0 0


"Nareszcie jedziemy. Zmęczenie już daje znać o sobie, przecież jest już po północy, a my jesteśmy w drodze od dwóch dni. Przemierzyliśmy trochę świata. Zakończenie roku szkolnego tuż za nami, zdobyliśmy jakieś tam zawody, ale czy jesteśmy już dorośli? Poczucie wolności rozpiera. Co by tu zrobić, żeby dać duszy polatać? Wreszcie sam mogę decydować, co jutro zrobię, w którą stronę skieruję kroki… myśli kołaczą się, a jednocześnie pustka. Co dalej z życiem, co robić, gdzie pracować? Jak się ma te osiemnaście lat niewiele wie się o życiu. Oboje podjęliśmy decyzję, że uczymy się dalej. Jak się nie wie, co robić to ta decyzja była jedyną, jaka przychodziła do głowy. Pociąg kołysze równomiernie oczy same się zamykają, nie wiem ile spałem obudziły mnie jakieś głosy ze środka wagonu."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 24 VII 2014 (ponad 7 lat temu)
0 0


"Młodość, a właściwie dzieciństwo jakoś szybko przeminęło. Szybkość ta wydaje się dosyć wyjątkowa z perspektywy lat, które już przeszły są już poza istnieniem. Bo czy istnieje świat już przeszły, ten przebyty, przeżyty? Czy grzebane w historii nie jest dalszym istnieniem tego, co było? Czy istnieje świat równoległy do naszego bytu? Tyle lat minęło, a czy jest się człowiekiem mądrzejszym. Tyle pytań, a odpowiedź - czy istnieje?"
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 24 VII 2014 (ponad 7 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2014
ISBN: 9788379002252
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
24 VII 2014 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają