Kup książkę [edytuj książkę]

Lider własnego życia. Jak myśli kształtują drogę do sukcesu?

Na półki księgarskie trafiła książka Aleksandry Jagodzińskiej „Lider własnego życia”. Jest to poradnik dla osób zajmujących się lub chcących zajmować się zawodowo sprzedażą. Jego ważną cechą jest jednak to, że porady autorki nie prowadzą w stronę bezwzględnych metod zwiększania zysków ze sprzedaży, bez szacunku dla współpracowników i klientów. Postawa, jaką chce zainteresowanym pokazać Aleksandra Jagodzińska, jest postawą nasyconą empatią i życzliwością, ale też konsekwencją oraz wiernością wobec przyjętych zasad. Bo bycie liderem w pracy czy w życiu osobistym, to przede wszystkim potężna odpowiedzialność, odpowiedzialność za rodzinę, firmę, współpracowników i klientów oraz za siebie. Niektórzy mają naturalny dar przewodzenia innym, są tacy, którzy czasem z konieczności, poprzez awans zawodowy, muszą się tego nauczyć. „Albo urodziliśmy się z umiejętnością liderowania, przebijania przez grupę i chęcią bycia zawsze w centrum uwagi, nie zapominając przy tym o innych, bo lider bez grupy to nie lider, albo bardzo pragniemy zostać liderem i zjadamy przysłowiową „bułkę z masłem”, nawet jeśli wolimy z margaryną, i uczymy się pilnie jak zostać liderem w praktyce i kierować swoją grupę ku najlepszemu! Ta zależność odnosi się również do naszego życia prywatnego, bo w tej kwestii nie ma odstępstw. Jeśli entuzjastycznie porywamy naszą grupę zwaną rodziną, potrafimy łączyć i integrować wszystkich, a do tego mamy świadomość własnego „ja” i tego, czego pragniemy, to śmiało możemy stwierdzić, że jesteśmy Liderami Własnego Życia!” pisze Aleksandra Jagodzińska. Niezależnie, czy chcecie być przewodnikami w pracy, czy w rodzinie, warto sięgnąć po książkę „Lider własnego życia”.
http://www.ebooki123.pl/lider-wlasnego-zycia-jak-mysli-kszta...

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Dlaczego ktoś ma lepsze wyniki od ciebie? Wyższą pensję? Jak sprawić, aby sprzedaż ruszyła? Jak rozmawiać z ludźmi? Czy „wypada” być empatycznym? Czy twój wygląd ma znaczenie dla innych? Jak radzić sobie w tzw. sytuacjach kryzysowych? Jakie znaczenie mają wartości w twoim rozwoju? Skąd brać pomysły i jak je wykorzystywać w świecie zarządzania? Jak sprawić, aby wszystko „grało” i działało?"
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 12 VII 2014 (ponad 4 lat temu)
0 0


"Patrząc przez pryzmat czasu, pracy na różnych stanowiskach w tym i kierowniczych, bardzo często odczuwałam brak kogoś, kto mógłby mną właściwie pokierować, brakowało mi mentora. Często nie dawano mi nawet możliwości, aby wdrożyć pomysły, które zrodziły mi się w głowie, które dostrzegłam u konkurencji, a które z powodzeniem można było wykorzystać w całej sieci sprzedaży, którą zarządzałam. Teraz już wiem, że spowodowane to było efektem tak zwanego „zapuszkowania się” przez niektóre firmy, braku wiary i otwartości na innowacje. Myślę również, że czasami za szybko „odpuszczałam,” pozwalając na to, aby moje pomysły, propozycje, przechodziły bez większego echa"
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 12 VII 2014 (ponad 4 lat temu)
0 0


"Albo urodziliśmy się z umiejętnością liderowania, przebijania przez grupę i chęcią bycia zawsze w centrum uwagi, nie zapominając przy tym o innych, bo lider bez grupy to nie lider, albo bardzo pragniemy zostać liderem i zjadamy przysłowiową „bułkę z masłem”, nawet jeśli wolimy z margaryną, i uczymy się pilnie jak zostać liderem w praktyce i kierować swoją grupę ku najlepszemu! Ta zależność odnosi się również do naszego życia prywatnego, bo w tej kwestii nie ma odstępstw. Jeśli entuzjastycznie porywamy naszą grupę zwaną rodziną, potrafimy łączyć i integrować wszystkich, a do tego mamy świadomość własnego „ja” i tego, czego pragniemy, to śmiało możemy stwierdzić, że jesteśmy Liderami Własnego Życia!"
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 12 VII 2014 (ponad 4 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2014
ISBN: 978-83-7900-222-1
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
12 VII 2014 (ponad 4 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają