Kup książkę [edytuj książkę]

Sandy cz.II

Nad wschodnie wybrzeże USA dociera huragan Sandy. Wbrew powszechnym oczekiwaniom, nie uderza zwyczajowo na Florydę, lecz niespodziewanie kieruje się w stronę Nowego Jorku, pustosząc najniżej położone tereny. Wezbrana woda zalewa nawet Wall Street, światowe centrum finansowe. Wyrządza ogromne szkody liczone w miliardach dolarów. Czy to przypadek? Niekoniecznie. Pewne poszlaki wskazują na ingerencję człowieka i ludzką chciwość.
Tymczasem, chwytając się dorywczych prac, młody prawnik-finansista daje się namówić na napisanie scenariusza do filmu przygodowego o zamachu terrorystycznym. Do gry o pieniądze w kinematografii wchodzi nowojorska mafia włoska. Zwabieni gigantycznym zarobkiem, uaktywniają się mafiosi rosyjscy. Nie ufając sobie do końca, obie grupy stosują wobec rywali i partnerów bezwzględne środki perswazji.
Niektórzy stróże prawa, natomiast, powołani do ochrony porządku publicznego, są absolutnie przekonani, iż cel uświęca środki. Wszelkie. Nieprawne też. A nawet przede wszystkim.
W tragicznym splocie wydarzeń, skutki tropikalnego sztormu potęgują się i wpływają na losy mieszkańców . Czy bohaterom uda się ujść z życiem?
http://autorzy365.pl/ksiazka/4401/sandy-cz-ii

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2014
ISBN: 9788379002092
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
18 VI 2014 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają