Kup książkę [edytuj książkę]

Sandy cz.I

„Sandy” jest gatunkowym młynkiem, który rozdrabnia i miesza powieść obyczajową z kryminałem, sensacją i, chwilami, komedią. Dzięki temu czytelnik poznając bohaterów powieści, nie będzie się nudzić. Pierwszy jej tom jest w zasadzie prezentacją kluczowych postaci dla późniejszej narracji. Wszystkich, którzy lubią wątki miłosne informuję, że autor ich nie szczędzi. Są więc relacje damsko-męskie, ale także miłość do pieniędzy i władzy. Nie zawsze odwzajemniona…

W huku szalejącego w Nowym Jorku huraganu, poznajemy Michaela. Mężczyzna stracił stałą pracę, więc, by się utrzymać, chwyta się dorywczych zleceń. Pewnego dnia, dawna koleżanka ze studiów namawia go na napisanie scenariusza do filmu przygodowego o zamachu terrorystycznym. Sprawa jednak zaczyna się komplikować, ponieważ do gry o pieniądze w kinematografii wchodzi nowojorska mafia włoska. Zwabieni wielką stawką, uaktywniają się też mafiosi rosyjscy.
Powieść Aleksandra Janowskiego czyta się z ciekawością i szybko, dlatego autor powinien czym prędzej złożyć do druku kolejną część historii.
http://autorzy365.pl/ksiazka/4400/sandy-cz-i

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Rok wydania: 2014
ISBN: 9788379002078
Ocena: 5.5
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
18 VI 2014 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają