Kup książkę [edytuj książkę]

Rogue Descendant

Trzecia, pełna akcji powieść autorki serii o Morgan Kingsley, z udziałem prywatnej detektyw, która odkrywa, że jest nieśmiertelna.
Nie będący już liderem Olimpijczyków Konstantin zaczyna się ukrywać. Konstantin żyje w niebezpieczeństwie, a Anderson uważa, że nadszedł idealny czas na zniszczenie swojego nemezis. Rozkazuje prywatnej detektyw Nikki Glass, by użyła swoich mocy w celu znalezienia Konstantina, lecz ona opiera się tym rozkazom, dopóki nie odkrywa, że to na nią poluje Konstantin, a Anderson jest tym, który powinien zacząć się ukrywać.

Poszukiwania Nikki komplikują się za sprawą Cyrusa – syna Konstantina i nowego przywódcy Olimpijczyków – który grozi zemstą, będąc przekonany, że jego ojciec został zamordowany. Komplikacji przybywa, gdy Nikki zaczyna podejrzewać, że to nie Konstantin może stać za tymi wszystkimi atakami. Jedyną osobą nienawidzącą Konstantina bardziej niż Anderson, jest żona Andersona, z którą żyje w separacji - Emma, która dołączyła do Olimpijczyków. Nikki wie, że Emma byłaby bardziej niż zadowolona, gdyby Anderson i jego ludzie wymierzyli wojnę przeciwko Olimpijczykom – wojnę, której nie byłoby szans wygrać.

Podczas próby odkrycia przez Nikki, kto tak naprawdę jest prawdziwym wrogiem, zajmuje się ona również swoim burzliwym związkiem z Jamaalem, który stara się kontrolować swoją magię śmierci. Jednak bycie zakochaną w potomku boga śmierci jest jej najmniejszym zmartwieniem…

Nikki Glass:

1. Dark Descendant
2. Deadly Descendant
3. Rogue Descendant

Uzupełnienia:

2.5 Pros and Cons

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 1
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Araminta
25 V 2014 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają