Kup książkę [edytuj książkę]

Lustrzane odbicie

Samantha i Sabrina to siostry bliźniaczki, które co roku spotykają się na wspólnym weekendzie. Tym razem ich spotkanie zmienia tok życia jednej z nich. Dowiaduje się, iż mąż miał ochotę nie tylko jak myślała na nią, ale przede wszystkim na jej majątek. Zbrodnicza pomyłka odciśnie swe piętno w życiu Sabriny. Jak sobie z tym poradzi? Jak zareaguje Greg? Do czego siostry są w stanie się posunąć? Człowiek nie ma odwrotu, gdy nie ma go również jego przeciwnik. Sabrina z kobiety delikatnej przemienia się w żądną zemsty. Będzie walczyć o honor i godność. Czy jej się to uda? Zachęcam do przeczytania debiutanckiej książki Marlin Grand – Lustrzane odbicie. Autorka ma już w przygotowaniu kolejną powieść "Córeczka tatusia".
http://autorzy365.pl/ksiazka/4277/lustrzane-odbicie-1

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Samantha w tym czasie wyprowadziła swego Lincolna. Jakoś intuicyjnie kupiła to samo auto co siostra. Czy bliźniaczki robią wiele rzeczy razem? Chyba tak. Nawet o tym nie wiedząc. Odkąd pamiętała zawsze coś robiły razem. Nazywały to lustrzanym odbiciem. Gdy jedna kupowała kolie z rubinów, druga, chociaż gdzieś w oddali takąż podobną przymierzała. Raz w roku, w cichym zakątku, z dala od zgiełku spotykały się. W hotelowym pokoju potrafiły godzinami wspominać dzieciństwo."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 14 V 2014 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Lustrzane odbicie Samanthy Lisard - wygląd niczym nie różnił obu sióstr, ale sposób bycia, a raczej życia dawał dużo do myślenia. Sammy to luksusowa call girl. Dla każdego makler giełdowy – tyle że z giełdą papierów wartościowych nie miała nic wspólnego."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 14 V 2014 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Przeniosła się do Nowego Jorku ku rozpaczy rodziców. Makler giełdowy?! To tylko przykrywka. Nie chciała być dziwką, ale pokochała dreszczyk emocji. Po śmierci rodziców już nic nie wiązało jej z Washingtonem. Swoje udziały oddała do dyspozycji siostrze. W zamian zawsze mogła na nią liczyć. Teraz też jechała po poradę. Zakochała się w jednym z klientów. Nieźle, co? Dla niego była tylko prostytutką biorąca 5 tysięcy dolarów za noc, a on dla niej - spełnieniem marzeń."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 14 V 2014 (ponad 5 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Rok wydania: 2014
ISBN: 9788379002061
Ocena: 5.5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
14 V 2014 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają