Kup książkę [edytuj książkę]

Arkadia płonie

Druga część trylogii arkadyjskiej.Po niespodziewanej śmierci siostry i ciotki przed Rosą kolejne wyzwanie: staje na czele rodu Alcantara. Musi teraz zmierzyć się z chciwymi, krwiożerczymi członkami własnej rodziny, którym nie odpowiada nowa sytuacja, przewodzić wszelkim ważnym sprawom, również tym dotyczącym śmierci jej bliskich, a przede wszystkim – przekonać wszystkich, że jej związek z Alessando Carnevare, chłopcem z wrogiego klanu, nie zaszkodzi interesom jej rodziny.Trylogia arkadyjska


1. Przebudzenie Arkadii
2. Arkadia płonie
3. Upadek Arkadii

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Jego pocałunek rozgrzewał ją, nawet w piwniczym zimnie chłodni. Mocno przytulali się do siebie, czuła zapach jego włosów, skóry i w mgnieniu oka była gotowa pójść z nim dokądkolwiek, daleko stąd, na drugi koniec świata. Wiedziała, że to kiczowate, ale właśnie tego potrzebowała. Największej, najbardziej lepkiej, najsłodszej porcji kiczu od czasów wynalezienia deseru. Mógł teraz spaść na nich deszcz płatków róż, a zza beczek mogła wyskoczyć grająca na skrzypcach Iole. Jutro było dość czasu na zgagę."
Dodał: Miravelle Dodano: 11 II 2015 (ponad 4 lat temu)
0 0


"(...)Wiesz, ludzie kłamią, kiedy mówią, ze nic nie jest tak silne jak miłość. To jedno z największych i najpodlejszych kłamstw ma świecie. Miłość nie jest silna. Jest tak samo krucha, jak wszystko inne. I kiedy o nią nie dbamy, tłucze się jak szkło."
Dodał: Miravelle Dodano: 11 II 2015 (ponad 4 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Media rodzina
Rok wydania: 2014
ISBN: 9788372788900
Ocena: 5.25
Liczba głosów: 4
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
10 IV 2014 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają