Kup książkę [edytuj książkę]

Święty Chaos

Filmowe obrazy masakry amerykańskiego oddziału najemników w Faludży błyskawicznie obiegły świat i wstrząsnęły opinią publiczną. Autorka tego przekazu, Jamy Ulan, z pochodzenia polska Tatarka, komandoska i agentka CIA, wkrótce została rozpoznana przez Al-Kaidę, schwytana i stracona. Egzekucję oglądał w telewizji cały świat, w tym także jej rodzina.
Jednak śmierć okazuje się nowym początkiem. Jamy dostaje się bowiem w ręce tajemniczych zleceniodawców, którzy w zależności od potrzeb zmieniają jej psychikę i ciało. Jamy pojawia się w różnych krajach, z bronią w ręku uczestniczy w brutalnych wydarzeniach zmieniających losy świata. Choć piekielnie inteligentna i silna, zostaje zmanipulowana. Nie wie już, kim jest i jakie plany wobec niej mają "preceptorzy". Udręczona, zamknięta w obcym ciele, buntuje się przeciw narzuconej roli. Tymczasem mocodawcy konsekwentnie realizują swój plan - pragną, by rzeczywistość ogarnął Święty Chaos...

Sensacja, powieść szpiegowska, political i science fiction w jednym.

Wciągająca opowieść rozgrywająca się na czterech kontynentach i na kilku płaszczyznach czasowych.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 16 VIII 2014, 19:06:19 (ponad 4 lat temu)
0 0
Trudno mi ocenić tą powieść. Mam mieszane uczucia. Z jednej strony cała ta historia jest interesująca, coś nowego, innego. Znajdzie się tu także dużo akcji, niespodziewanych zwrotów. Jednak o ile z początku jest ciekawie, to im dalej robi się najpierw chaotycznie, a następnie aż absurdalnie. Są momenty lepsze i gorsze, wciągające i męczące. Ogólnie w całej książce panuje chaos. Mimo wszystko jestem ciekawa drugiego tomu. Czy polecam innym czytelnikom? Nie, myślę, że raczej warto sięgnąć po inne powieści. Ode mnie dla "Świętego chaosu" ostatecznie 4/10.
Oceniam książkę na: 3.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Dolnośląskie
Rok wydania: 2014
ISBN: 9788324581610
Ocena: 3
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
04 IV 2014 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają