Kup książkę [edytuj książkę]

Zdobycie hrabiego Glencrae

Z radością zażądać przybycia na ślub panny Angelica Cynster

... ale nie aż ona i jej bohaterem konfrontacji przebiegły wroga i położyć na odpoczynek starożytną urazę w Highlands !

Uparta Angelica Cynster jest pewne , że ona rozpoznać jej skazany męża na pierwszy rzut oka . A kiedy jej oczy spotykają tych, tajemniczego szlachcica całej świecach balowej , wie wątpliwości, że to on . Ale jej serce bije tylko dla zupełnie innego powodu - kiedy bohater porywa ją!

Ósmy hrabia Glencrae nie ma wyboru , ale do porwania Angelica , jedyny Cynster siostrę , z którą nie chciał zadzierać . Ale , aby zapisać swój zamek i jego klanu , musi ją przekonać , aby pomóc mu i on jest gotów zaoferować małżeństwo przypieczętować umowę .

Stephanie Laurens nakręca jej Cynster Sisters trylogię z jej najnowszej wersji , zdobyciu hrabiego Glencrae . W poprzednich dwóch książek , siostry Cynster były drapieżne , obiekty działki porwania zainicjowanej przez tajemniczego szkockiego Laird . W tej książce ,siostra Cynster jestjednym polujesz .

Dominic Guisachan , hrabia Glencrae , zostało polowanie na siostrę Cynster . Wszelkie niezamężna Cynster siostra zrobi . Jego matka ukryła bezcenny artefakt i nie powróci , dopóki jest ona przedstawiona w zrujnowanym Cynster dziewczyny . To nie ma znaczenia , że jej żądanie jest absurdalne i zupełnie , zupełnie szalony , Dominik nie ma wyboru , jeśli chce chronić swojego klanu i ludzi, którzy zależą od niego . Teraz , że dwa z trzech do małżeństwa dziewcząt uciekła mu niechętnych sprzęgła , jest on w lewo z Angelica Cynster :najmłodszy i najbardziej uparty z tego grona .

Angelica , uwolniony przez przekonaniu, żeLaird , który porwał jej siostry jest martwy , jest na polowaniu dla jej bohatera, człowieka, którego rolą jest się zakochać i ożenić . Ona uważa, że znalazła go w dużym mężczyzną, którego szpieguje całej zatłoczonej sali balowej . Spory wstęp od znajomego na balu , odkrywa , że jest wicehrabia Debenham . Przekonanie, że Debenham jest jej Skazany bohater szybko zamienia się oburzeniem , jak ona bezceremonialnie prowadzi od krawędzi balowej i porwany . Odkrywa , ku jej irytacji , że wicehrabia Debenham jest Dominik, hrabia Glencrae ,tajemniczy ( i zdecydowanie najbardziej żywy ) Cynster - porwanie Laird .

Rycerstwo , obowiązek, ablisko feudalny odpowiedzialność tych, którzy zależą od nich jest coś, co zarówno Dominik i udział Angelica . Definiuje je . I kieruje większość trakcie powieść . Jest to nie do złamania lojalności , który wysyła hrabiego w jego nieudanych prób , aby zaspokoić zapotrzebowanie matki. I to jest ta kość - głębokie zrozumienie tego ciężaru , który pozwala Angelica do chętnie towarzyszą Dominic do Szkocji i próbować oszukać matkę i odzyskać puchar wysadzany klejnotami ona trzyma zakładników .

Dominic jest "naturalnym łowcą , urodzony i wychowany na łodyga , do kręgu , by studiować jego zdobycz z zimnej kalkulacji , dopóki nie wiedział, jak doprowadzić go w dół. To nie była tylko gra polował w tym fashionm z tym samym chłodnym obrad . " Chętny pomoc Angeliki zaskakuje Dominic . Nie wiele pań , zwłaszcza młode kobiety , zajmie porwani z takim spokojem . Co mu się nie w pełni zdaje sobie sprawy, że gdy on z powodzeniem zdobył swoją ofiarę , że bardzo drapieżne knuje go uchwycić : jego serce , jego uwadze , a jej własny długo i szczęśliwie.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: dragon969
02 IV 2014 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają