Kup książkę [edytuj książkę]

Bądź swoją siłą przez 365 dni w roku

Życie jest niezwykłą podróżą czasem wyjątkowych osiągnięć i bolesnych porażek - twierdzi Demi Lovato aktorka piosenkarka i supergwiazda.
Mimo młodego wieku Demi zetknęła się już z ciemną stroną życia. Jej błyskotliwa kariera toczyła się równolegle z walką z uzależnieniami samookaleczaniem się bulimią i depresją. Historię jej problemów śledziły media a sama Demi dzieliła się nią z fanami w tekstach piosenek i na Twitterze gdzie obserwowało ją ponad 17 milionów użytkowników. Właśnie te tweety stały się inspiracją i początkiem książki Bądź silna przez 365 dni roku. To zbiór najszczerszych i najodważniejszych spostrzeżeń Demi poczynionych przez nią na niełatwej drodze do szczęścia i samopoznania. Przekonuje jak istotne są wiara w siebie rozwijanie swoich talentów otwartość i pozytywne nastawienie do świata a także nieskupianie się na negatywnych emocjach. Wiedząc już jak to jest gdy życie nas przytłacza Demi daje czytelnikom pociechę i wsparcie ucząc pogody i cennej umiejętności radzenia sobie z trudnymi chwilami. Jej książka jest przeznaczona dla wszystkich którzy w tej niekończącej się podróży zwanej życiem szukają inspiracji i uzasadnienia że warto być silną każdego dnia.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Nie pozwól nikomu wmówić ci, że nie zdołasz spełnić swoich marzeń, bo jeśli sama w siebie nie wierzysz, nikt inny też nie uwierzy."
Dodał: keiko988 Dodano: 04 III 2014 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Życie może być czasem bardzo trudne, ale zawsze warto przebrnąć przez ból. Lepiej jest odczuwać wszystkie emocje, niż nie czuć niczego."
Dodał: keiko988 Dodano: 04 III 2014 (ponad 5 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Feeria
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7229-360-2
Ocena: 5.25
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: keiko988
04 III 2014 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają