Kup książkę [edytuj książkę]

Ukryta głębia

"Ukryta głębia" to trzymający w napięciu kryminał z bestsellerowej serii o inspektor Verze Stanhope - odważnej, bezkompromisowej czterdziestoparolatce, obdarzonej ciętym językiem i całkowicie oddanej swojej pracy.

Gorące lato w małym miasteczku na wybrzeżu Nortumbrii. Julie Armstrong wraca do domu i znajduje swojego piętnastoletniego syna martwego. Luke został uduszony, leży w wannie wypełnionej wodą i udekorowanej kwiatami. Niedługo potem grupa ornitologów odkrywa na plaży zwłoki pięknej, młodej nauczycielki Lily Marsh. Ciało spoczywa w pozostawionej przez odpływ wodzie pełnej kwiatów... Stylizacja miejsc zbrodni każe inspektor Verze Stanhope szukać odpowiedzi na pytanie, dlaczego zabójca robi ze śmierci swoiste dzieło sztuki. Stopniowo pojawiają się pierwsze wskazówki, ale Verę najbardziej interesują ludzie, którzy znaleźli Lily. Co naprawdę łączy tych czterech mężczyzn i kobietę? Czy faktycznie są zaufanym gronem bliskich przyjaciół, za jakich się podają? Podczas śledztwa stopniowo wychodzą na jaw mroczne sekrety z prywatnego - i erotycznego - życia mieszkańców spokojnego z pozoru miasteczka. Vera musi się spieszyć, ponieważ wie, że morderca czeka tylko na odpowiednią chwilę, by wznieść kolejny piękny ołtarz z wody i kwiatów...

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Amber
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-24147-50-2
Ocena: 4.25
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Rybulka
20 II 2014 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają