Kup książkę [edytuj książkę]

Sześć lat później

Trzymająca w napięciu historia opowiedziana przez amerykańskiego mistrza powieści kryminalnych. Jake Fisher doskonale pamięta, jak stał w białym wiejskim kościółku i patrzył na Natalie, miłość swojego życia, idącą do ołtarza, by poślubić innego mężczyznę. Natalie wymogła wówczas na Jake'u obietnicę, że zostawi ją i jej męża Todda w spokoju i nie będzie próbował nawiązać z nią kontaktu. Jednak sześć lat później Fisher wciąż myśli o ukochanej i cudownych chwilach, które spędzili razem w ośrodku pracy twórczej w Vermoncie. Mimo upływu czasu jego uczucia nie wygasły. Nie potrafi zrozumieć nieoczekiwanej decyzji Natalie ani pogodzić się z rozstaniem. Pewnego dnia przypadkiem natrafia w Internecie na nekrolog Todda. Nie może się powstrzymać i idzie na pogrzeb. Tam czeka go szokująca niespodzianka. Jake odkrywa wiele niepokojących faktów dotyczących Natalie, a także dowiaduje się czegoś o sobie samym. Wszystko okazuje się inne, niż się wydawało - chwilami Jake wątpi nawet w swoje zdrowe zmysły. A prowadząc poszukiwania, najwyraźniej budzi upiory przeszłości, gdyż nagle jego życie staje się poważnie zagrożone...
[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Czy wiesz coś o nadziei? (...) To najokrutniejsza rzecz na świecie. Już lepsza jest śmierć. Gdy umierasz, ból ustaje. Jednak nadzieja unosi cię wysoko tylko po to, żeby strącić cię na ziemię. Nadzieja trzyma twoje serce, a potem miażdży je pięścią. Raz po raz. Nigdy nie przestaje. To właśnie robi nadzieja (...)."
Dodał: diamentowalady Dodano: 01 X 2014 (ponad 7 lat temu)
0 0


"(...) nikt z nas nie żyje w izolacji. Śmierć wywołuje reperkusje niczym kręgi na wodzie lub echo."
Dodał: diamentowalady Dodano: 01 X 2014 (ponad 7 lat temu)
0 0


"Zdumiewające, jakie usprawiedliwienia potrafimy wymyślić, kiedy naprawdę czegoś pragniemy."
Dodał: diamentowalady Dodano: 01 X 2014 (ponad 7 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 30 VII 2014, 20:38:54 (ponad 7 lat temu)
0 0
Książka wciągająca, zaskakująca z dobrze skonstruowaną intrygą - tak definiuję bardzo dobry thriller. I taka jest właśnie powieść "Sześć lat później" .
Oceniam książkę na: 5.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Albatros
Rok wydania: 2014
ISBN: 978-83-7885-833-1
Ocena: 4.71
Liczba głosów: 21
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Rybulka
20 II 2014 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają