Kup książkę [edytuj książkę]

Dani O'Malley: Iced

Jest rok 1 AWC — Po Upadku Ścian. Wróżki są wolne i polują na nas. To strefa wojny i żadne dwa dni nie są do siebie podobne. Jestem Dani O’Malley, wypełnione chaosem ulice Dublina są moim domem i nie ma miejsca, gdzie wolałabym być.

Dani “Mega” O’Malley gra według własnego zestawu zasad — a w świecie, opanowanym przez Mroczne Wróżki, jej najważniejszą zasadą jest: Rób to, czego trzeba, żeby przetrwać. Posiadając rzadkie talenty i potężny Miecz Światła, Dani jest lepiej niż wyposażona do tego zadania. W rzeczywistości, jest jedną z rzadkich ludzi, którzy mogą bronić się przed Unseelie. Ale teraz, wewnątrz tego pandemonium, jej największe dary zmieniły się w poważną uciążliwość.

Była najlepsza przyjaciółka Dani, MacKayla Lane, chce jej śmierci, przerażający książęta Unseelie wyznaczyli nagrodę za jej głowę, a Inspektor Jayne, szef sił policyjnych, chce jej miecza i nie cofnie się przez niczym by go zdobyć. Co więcej, w całym mieście ludzie zostają tajemniczo zamrożeni na śmierć, zmienieni na miejscu w lodowe figury.

Gdy najbardziej uwodzicielski nocny klub w Dublinie pokrywa się szronem, Dani znajduje się na łasce Ryodana, bezwzględnego, nieśmiertelnego właściciela klubu. Potrzebuje on jej inteligencji i niezwykłych zdolności, żeby odkryć, kto zamraża na miejscu Wróżki i ludzi - a Ryodan zrobi wszystko, żeby zapewnić sobie jej posłuszeństwo.

Unikając pocisków, kłów i pięści, Dani musi dobijać paskudnych targów i zawierać desperackie sojusze, żeby uratować jej ukochany Dublin - zanim wszystko i wszyscy zostaną zamrożeni.

Z cyklu Dani O'Malley:

1. Iced
2. Burned

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 4.66
Liczba głosów: 3
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: girl995
08 II 2014 (ponad 3 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają