Kup książkę [edytuj książkę]

Ava Gardner - wyznania intymne

„Albo napiszę książkę, albo sprzedam biżuterię. A ja tak kocham swoje klejnoty…”.
Tymi słowami Ava Gardner rozpoczęła rozmowę z Peterem Evansem, podczas której złożyła mu pewną niecodzienną propozycję. Znany dziennikarz został poproszony przez gwiazdę o spisanie jej biografii. Co takiego wyznała Ava Gardner, że Frank Sinatra był gotowy zapłacić milion dolarów, aby powstrzymać publikację tej książki?

Prace nad biografią "Ava Gardner. Wyznania intymne" rozpoczęły się w 1988 roku i trwały ponad dwa lata. Ikona światowego kina, w trakcie rozmów z pisarzem szczera i bezpośrednia, nie odważyła się jednak upublicznić swoich bardzo osobistych i kontrowersyjnych zwierzeń. Książka została wydana dopiero niedawno, po śmierci obojga autorów. Od jej powstania upłynęło ponad dwadzieścia lat...

"Ava Gardner. Wyznania intymne" to opowieść o wspaniałym życiu wielkiej aktorki, szalonym i pełnym dramatycznych zwrotów. To opowieść o czasach sławy i seksualnych podbojach. To pełen intymnych szczegółów opis relacji Avy Gardner z takimi gwiazdami jak Frank Sinatra, John Huston, Burt Lancaster, Humphrey Bogart, a nawet sam Hemingway.

To niezwykłe dzieło. Czytając tę biografię, zakochujemy się w Avie bez pamięci, współczujemy jej, złościmy się na nią. I nie posiadamy się ze zdumienia, gdy ta piękna, filigranowa i delikatna kobieta klnie jak szewc, upija się od piątej rano i śmiało opowiada o sobie jako największej nimfomance Hollywood.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Pascal
Rok wydania: 2013
ISBN: -
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: RubyAngel
12 XII 2013 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają