Kup książkę [edytuj książkę]

Skarbimir z rodu Ather

Po wielu latach konspiracji oraz wyniszczenia rodu Ather od wewnątrz, uzurpator imieniem Intermener zabił swojego najlepszego przyjaciela, stając się królobójcą. Zagłada rządzącego w tych czasach rodu nie była całkowicie dobrze zaplanowana. Przeżył Irimur – brat króla oraz Skarbimir – syn zamordowanego władcy. Problem tkwi w tym, że znajdują się w zupełnie innych królestwach. Czy zdołają się odnaleźć? Czy rodzinne sekrety ich nie poróżnią? Kim tak naprawdę jest Skarbimir?
Potomek imperium chce przywrócić pokój całemu światu, lecz czy ma do tego jakiekolwiek prawo? Trafia do świata, w którym sprzymierzeńców musi dobierać sobie z taką samą ostrożnością jak wrogów. Trafia do świata wypełnionego mrocznymi tajemnicami, potężną magią i wydarzeniami, o których lepiej nie wiedzieć. Jego cel wydaje się być odległy, by go osiągnąć musi wykroczyć poza granice ciała i umysłu. To jest jego czas, musi zniszczyć swoich wrogów i rusza do bitwy z radością w sercu i uśmiechem na ustach.
Autor w zręczny sposób pokazuje walkę dobra ze złem, gdzie sami musimy zdecydować kto jest po której stronie. Książka bogata w zwroty akcji i niesamowite przygody. Bohaterowie na pewno pozwolą każdemu czytelnikowi odnaleźć się w Trzech Krainach Nestrasi.
http://autorzy365.pl/ksiazka/3265/skarbimir-z-rodu-ather

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Kiedy dzieciak słuchał pięknych pieśni o wielkich rycerzach i niepokonanych wojownikach, wyobrażał sobie, że on też kiedyś zostanie takim człowiekiem. Marzył o tym, aby zostać honorowym mężem, który posługuje się mieczem według określonych zasad i nigdy nie robi krzywdy osobom niewinnym. Właśnie rozkojarzył się, kiedy lalka, którą uderzył obróciła się i uderzyła chłopca w policzek. Ten upadł na ziemie."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 26 XI 2013 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Na skalistej, nierównej drodze
Znajduje się jeden człowiek
Ślady krwi pozostają na ziemi
Kiedy tylko on się zmieni
Nie przeżyje żaden, by opisać
Go w pieśni
Gerti potężny, chwalebny
I niezwyciężony
Dziś jest zwykłym człowiekiem
Bez żony"
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 26 XI 2013 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Zatrzymali się, ktoś go złapał i przeniósł, przeciął supły na rękach i zdjął wór z jego głowy. Przez chwile jego oczy nie mogły się przyzwyczaić do światła, kiedy już normalnie widział zaczął się rozglądać. Przy nim stał powóz i cztery konie, osobami, które go porwały były same elfy. Znajdowali się w lesie, ściągali jedzenie z bryki."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 26 XI 2013 (ponad 5 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2013
ISBN: 9788379001231
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
26 XI 2013 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Tej książki jeszcze nie otagowano, zrób to!

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają