Kup książkę [edytuj książkę]

Kajka

Kajka to ponad wszelką wątpliwość kobieta z klasą. Dodajmy, że jest też młoda, atrakcyjna, wykształcona i... bezpruderyjna. Słyszała te zachwyty tyle razy, od tak wielu mężczyzn, że muszą być prawdziwe. Cóż jednak oznacza to dla współczesnego Kopciuszka, uwikłanego w zgoła niebaśniową rzeczywistość korporacyjnych układów, intryg, gierek; dla dziewczyny posiadającej - co gorsza! - własne zdanie? Czy marzy ona o wyrwaniu się z tego zaklętego kręgu na białym rumaku u boku wyśnionego księcia, czy też raczej twardo stąpa po ziemi i mocno dzierży w dłoniach lejce swych losów? Czy skazana jest na porażkę, czy - wręcz przeciwnie - zdoła zawrócić bieg rwącej rzeki swego życia?
Autor z dużą znajomością rzeczy, lekkim i wartkim piórem przedziera się przez ostępy psychiki kobiet i mężczyzn, rzuca światło na rozmaite - jawne bądź głęboko skrywane - uwarunkowania ich wzajemnych relacji, szuka odpowiedzi na pytania trapiące od zawsze znawców dusz ludzkich. Pod powierzchnią dobrze skonstruowanych dialogów, gładko galopujących słów, między żartami i półsłówkami toczy się odwieczna walka dobra ze złem. Nie ma tu prostych ocen, zaszufladkowań. Sami musimy zmierzyć się z tą trudną materią i meandrując wśród rozlicznych odcieni szarości odpowiedzieć sobie na pytanie: „ile jest Olgi w Kajce”?

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza
Rok wydania: 2013
ISBN: 9788378056003
Ocena: 4
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: awiola
15 XI 2013 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają