Kup książkę [edytuj książkę]

Mężczyzna, który tańczył tango

Tango miłości i przeznaczenia.

Max jest tancerzem, bawidamkiem i oszustem. Mecha – żoną sławnego i bogatego kompozytora. Spotkają się tylko trzy razy – zawsze w innym miejscu, zawsze w innych okolicznościach: w roku 1928 podczas rejsu do Buenos Aires, w 1937 na Lazurowym Wybrzeżu i w 1966 nieopodal Neapolu. Każde z tych spotkań to odsłona ich burzliwego namiętnego związku, szpiegowskiej afery politycznej i międzynarodowych rozgrywek w szachy.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 20 X 2013, 11:52:37 (ponad 5 lat temu)
0 0
Bardzo sobie cenię wydawnictwo Znak i literaturę, którą wydają. Jak dotąd nie zawiodłam się ani razu. Powieści, które wydają trzymają poziom, opowiadają poruszające historie a na dodatek są przepięknie wydawane. Ku mojej uciesze krakowskie wydawnictwo właśnie wydało najnowszą powieść hiszpańskiego pisarza i dziennikarza Arturo Perez-Reverta, który to z książki na książkę coraz bardziej mi się podoba. Powyższa publikacja to niezapomniana historia dwójki kochanków, którym sytuacja życiowo-polityczna pozwoliła tylko na trzy spotkania (!).
"Mężczyzna, który tańczył tango" stała się jedną z moich ulubionych książek. Z radością umieszkam ją w swojej domowej biblioteczce.
Oceniam książkę na: 6.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Znak
Rok wydania: 2013
ISBN: 9788324027736
Ocena: 5.5
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: DziewczynaSzamana
20 X 2013 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają