Kup książkę [edytuj książkę]

Zimowe sny

"Życie jest glebą, nasze decyzje i czyny słońcem i deszczem, ale nasionami są nasze sny". Joseph nigdy wcześniej nie przywiązywał wagi do snów. Był osobą mocno stąpającą po ziemi - wschodzącą gwiazdą reklamy i dumą ojca, co budziło zazdrość jego starszych braci. Nie przypuszczał, że pewien sen, który od razu zrodził w jego sercu niepokój, okaże się proroczy...

Czy Joseph będzie potrafił wykorzystać swój niecodzienny dar czytania przyszłości? Czy sny wskażą mu właściwą ścieżkę? I czy dziewczyna, która skradła mu serce, okaże się godna jego miłości?

"Zimowe sny" to najnowsza powieść bestsellerowego autora Richarda Paula Evansa - wyjątkowa dla polskiego czytelnika. Autor pisał tę książkę w czasie podróży po Polsce i umieścił w niej wiele polskich wątków. Jest to wzruszająca opowieść o tym, że nawet złamane serce może pokochać na nowo, a sny mają tajemniczą moc i potrafią podsunąć rozwiązanie życiowych dylematów.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Jak to się dzieje że nasze największe triumfy mają swój początek w chwilach naszej największej niedoli. Może tak musi być, ponieważ z natury jesteśmy niechętni zmianom w życiu i ruszamy się z miejsca dopiero wtedy, kiedy zrobi się ono zbyt gorące, byśmy dali radę dłużej w nim pozostać."
Dodał: 93asia Dodano: 21 VI 2016 (ponad 5 lat temu)
0 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 04 VI 2015, 20:03:35 (ponad 6 lat temu)
0 0
Jestem bardzo zawiedziona. Lubię powieści autora, mimo że nie są jakieś wyjątkowe. Niestety pisarz zaczął ostatnio obniżać loty. Czytając początek myślałam, że będzie to pełna magii opowieść. A wszystko wyszło bardzo banalne i niewiarygodne. Akcja szła dosyć szybko, cała historia bardzo ciepła, przekazujące w prosty sposób najważniejsze wartości, z kilkoma miłymi polskimi akcentami. Zakończenie oczywiście szczęśliwe. Najbardziej niewiarygodna była dla mnie sytuacja z braćmi, Evans zbyt łatwo ją zakończył. No cóż, szkoda, powieść miała potencjał.
Oceniam książkę na: 3.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Znak
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-240-2455-1
Ocena: 4.5
Liczba głosów: 9
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Rybulka
19 X 2013 (ponad 7 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają