Kup książkę [edytuj książkę]

2 w 1. Dialogi matrymonialne i… Asesino, Asesina

Bohaterami książka 2 w 1. Dialogi matrymonialne i… Asesino, Asesina są pacjenci Bryana Langa – psychiatry, który stara się każdego wysłuchać i znaleźć antidotum na ich problemy. Jedną z nich jest Naomii Dust, która próbuje po śmierci męża na nowo ułożyć sobie życie. Dlatego umawia się z mężczyznami z ogłoszeń matrymonialnych, niestety bardzo często bywa rozczarowana. Swoimi perypetiami dzieli się ze swoim lekarzem psychiatrą. Kolejny pacjent James boryka się z chorobą alkoholową. Natomiast Małżeństwo Mc Grenn ma problemy dotyczące spraw łóżkowych. A Harry to kolejna postać, która także potrzebuje pomocy Brayana Langa chociażby tylko dlatego, aby powierzyć mu dotąd skrywaną tajemnicą. Ale czy doktor jest w stanie pomóc każdemu z Nich? Czy życie potrafi płatać figle zwłaszcza w życiu kogoś takiego jak Brayan Lang?

Osoby pomagające w zdrowieniu – lekarze, psycholodzy, psychoterapeuci są najczęściej przedstawiani z jednej strony jako podziwiani za rozumienie rzeczy niezrozumiałych dla „zwykłych śmiertelników”, odgadujących zagadki nieświadomego umysłu. Z drugiej zaś jako ignoranci, podkreślając ich niezdolność do rozwiązania wszelkich bolączek nie tylko swoich pacjentów, ale także swoich osobistych. Wysłuchiwanie problemów znerwicowanych i wiecznie niezadowolonych każdego mogą przyprawić o zawrót głowy. Niemniej jednak od profesjonalisty oczekujemy więcej profesjonalizmu. Czy rzeczywiście możliwe jest wspomaganie leczenia za pomocą medykamentów? Czy jest to bardziej złożony proces niż by się nam wydawało…?
http://www.ebooki123.pl/2-w-1-dialogi-matrymonialne-i-asesin...

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-7900-089-0
Ocena: 6
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: agnieszka3201
11 X 2013 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają