Kup książkę [edytuj książkę]

Przybysz

Nie możemy zdradzić, kim jesteśmy, ani gdzie mieszkamy. To zbyt niebezpieczne, a my musimy być ostrożni - bardzo ostrożni. Nie wierzymy absolutnie nikomu. Boimy się, żeby nas nie dopadli... Inaczej koniec. Możemy tylko zdradzić, że wszyscy mamy problem. Wszyscy. Cała ludzkość - i Ty także.

Gdyby ktoś ci powiedział, że Ziemia została w sposób tajemniczy opanowana przez najeźdźców z kosmosu, nie uwierzyłbyś mu. Gdyby dodał, że los świata zależy od piątki dzieciaków, postukałbyś się w czoło. A tymczasem... to święta prawda.

Rachel i jej przyjaciele od początku wiedzieli, że pakują się w niezłą kabałę. Jak często zdarzyło ci się napotkać wieczorem umierającego przybysza z kosmosu, który chciał ci przekazać zdolność przemiany w dowolne zwierzę? A to właśnie zdarzyło się paczce, do której należy Rachel. Nie wiedzieli, jak dalece mimowolnie zaangażują się w kosmiczne wojny. Teraz juz wiedzą, czym to grozi. Wiedzą też, co trzeba zrobić, zanim będzie za późno...

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Egmont
Rok wydania: 2001
ISBN: 8323711054
Ocena: 4
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: CyriaNa
08 X 2013 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają