Kup książkę [edytuj książkę]

Przepowiednia Księgi Fenrirów

Przepowiednia ze Starożytnej Księgi pogrążyła Kontynent w okrutnej wojnie, ludzie żyją w cieniu zwycięskich Bestii. Ze słabnącą nadzieją wypatrują powrotu Królowej Zjednoczenia, która położy kres tyranii.

Para młodych wędrowców odnajduje w lesie zaklętą w pniu drzewa postać. Wierzą, że jest ona zaginioną bohaterką przepowiedni. Belit nie ma jednak zamiaru stawać na czele armii, rusza w drogę w poszukiwaniu utraconych wspomnień i własnej tożsamości. Kręte ścieżki prowadzą ją przez Kontynent, odkrywając coraz mroczniejsze tajemnice pełne walki, miłości, zdrady i nieuchronnego przeznaczenia.

Tymczasem wieść o pojawieniu się rudowłosej mag rozbudza na nowo nadzieję i sprawia, że w kolejnych miastach wybuchają powstania. Do rodzącego się wojska przyłącza się młody, pałacowy sługa. Nieśmiały i nienawykły do walki musi stawić czoło okropnościom wojny. Droga jego pełna jest dzikich, magicznych stworzeń, hord łowców i wojowników Bestii. A spotkanie rudowłosej może zmienić bieg historii...

Źródło: Wydawnictwo RADWAN

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: -
Rok wydania: -
ISBN: -
Ocena: 4
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Stagerlee
12 IX 2013 (ponad 5 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają